Najdi forum

dober dan,

zanima me kdaj je primerno začeti z botoksom? Stara sem 28 in nekaj gub se mi že riše okoli oči, ko se nasmejem. Na koliko časa se potem postopek ponavlja?

hvala

Pozdravljeni
Botoks, je najboljši antiageing. Se pravi preprčuje nastajanje gub, ki so posledica mimike. V to skupino spadajo tudi gubice okoli oči. Namen botoksa je , da osebo pomladi, oziroma omogoča t.i. spočiti videz.
Potrebno pa ga je dodajati na približno 6 mesecev oziroma, ko učinek pojenja.
Lp Andrej Testen

kakšni so lahko negativni učinki? če nekdo začne recimo pri 30, ali so kašna tveganja na splošno?
kaj pa ko botox ne pomaga več…kaj je naslednji korak, če nočeš facelifta

hvala

nova
Uredništvo priporoča

pozdravljeni
negativnih učinkov botoksa ni, oziroma lahko nekoliko izsuši kožo ( pri tistih z suho kožo je to lahko moteče).
Botoks deluje tako, da preprečuje nastajanje gubic, v bistvu je tako kot bi gledali film, stisnili pavzo in nato nadaljevali, ko bi si prinesli kokice. Se pravim ko z njim prenehate, se začnejo zopet, postopoma pojavljati gubice, le da ste vmes pridobili čas, ko gubic ni bilo.
Ko pa je za botox prepozno, pomagajo polnila, nitke, globoki pilingi in seveda tudi operacije ( dvig obrvi, mid face in face lift)
lp Andrej Testen

Hvala. Kaj točno je to z nitkami in kako dolgo traja učinek?

pozdravljeni
Gre za razgradljive nitke z vgrajenimi sidrci, ki stimulirajo nastanek kolagena, učinek je viden nekaj več kot leto dni.
Postopek je praktično neboleč ,rehabilitacije praktično ni.
Lp Andrej Testen

New Report

Close