Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši Potrebujemo – Pomoč na domu v bližini Radovljice

Potrebujemo – Pomoč na domu v bližini Radovljice

Spoštovani,

potrebujemo pomoč na domu oz. dnevno oskrbo za 84 letno gospo. Gospa pričakuje redoljubno, prijazno, skrbno, pošteno ter zanesljivo osebo. Prednost bi dala osebi z izkušnjami s starejšimi ljudmi, ni pa pogoj. Plačilo po dogovoru, lahko tudi stanovanje v istem gospodinjstvu v bližini Radovljice.

V primeru, da na tem mestu ne najdemo primerne osebe, me zanima, kje bi bilo smiselno še poiskati pomoč. Gospa že ima pomoč na domu bližnjega doma upokojencev, s katero je izredno zadovoljna. Na žalost pa ne morejo te gospe prihajati za več ur oz. večkrat na dan in ob vikendih, ko bi jih tudi potrebovala. Polega tega ima gospa že organizirano prehrano in občasno osebo, ki ji pomaga pri pospravljanju, pranju in ostalih gospodnjihskih opravilih. Skratka, kje dobiti osebo, ki bi z gospo stanovala in jih nudila dnevno pomoč za dostopno ceno.

Hvala in lp,

DM

Spostovani,

iscem nepokretno osebo, ki je v cakanju za dom ostarelih, oz.ima namen iti v dom ostarelih.
Oddam sobo v starejsi vili z lastnim parkom v okolici lj za skupinsko bivanje. Nudim popolno oskrbo.
Za dodatne info.sem vam na voljo na: 040/747-285

l.p.

pozdravljeni…
zanima me,če ste morda že našli pomoč za gospo.
lp

nova
Uredništvo priporoča

pozdravljen….
zanima me če ste že našli pomoč za gospo…
prosila bi za vaš mail ali št .mobija
lp

Pozdravljeni,

če še rabite dnevno varstvo, bi vam svetovala, da pokličete 040/53-10-20, sta 2 (mlajši) gospe, ki imata organizirano varstvo za starejse. Poleg njiju je prisotna tudi negovalka (8 ur) in delovna terapevtka (8 ur). Moja mama je zelo zadovoljna, je ”oživela” in dobila smisel nazaj do življenja. Sprva se je branila, zdaj pa komaj čaka.

Poskusite! Mi in mama smo presrečni!

Lp Tinka

prebrala sem vaš oglas in če še nimate nkogar me lahko pokličete na tel št:041274082.lp

Tudi mi potrebujemo 24 urno pomoc na domu za 85let staro bolno gospo, na Bledu – v blizini centra. Nudimo loceno stanovanje in dobro placilo. Ce pa kdo ve, kam bi se lahko se obrnili, pa v naprej hvala za nasvet.

Kontaktirajte ne na 030747494 .Gregor

Pozdravljeni.poklicite na 030747494.lp Gregor

Potrebujemo nekajkrat na teden pomoč na domu za starejši zakonski par, lokacija Bled.

Gre za pomoč v pri gospodinjskih opravilih, nakupih, odvoz smeti, ipd.

Zaželena je oseba, ki že ima izkušnje ter je mobilna (ima vozniški izpit).

V kolikor razpolagate z morebitnim kontaktom, vas prosim zanj. Lahko mi tudi pošljete na gsm 030 990 002.

Hvala in lp,

Barbara

New Report

Close