Najdi forum

Ali mogoče kdo ve kaj pomaga za trn v peti,noga me boli da ne morem stopiti na nogo in zelo težko hodim,zdravnik in ortoped sta rekla da je trn v peti .Kaj pomaga.Hvala za odgovore.lp

Izrastek na peti: Po Jožetu izpod Roga:

– s kladivom po peti
– smola na debelo na golo kožo. v začetku boli, nato boljše

Meni osebno je pomagala krema naravnega izvora od dedka će jo kdo želi mu jo zrihtam cena 12 evrov pišite na zs ali email [email protected]

VDDDDD
nova
Uredništvo priporoča

kaj pa če bi mogoče trn ven vzela?

Če je to kalcinirano, pomaga ultrazvok, ki ga opravljajo fizioterapevti. Naj te tja napoti tvoj osebni zdravnik (seveda, če je to, to). Operacija pa naj bo le izhod v hudi sili, ker se rada ponavlja in je menda vsakič še huje.

Bila na fizioterapiji ultrazvok in ni pomagalo bom probala kremo od NANa123 in vam sporočim rezultat lp.

kremo od NANA123 je resnično pomagala po kakšen tednu mazanja je pomagala tistemu ki ima te težave naj proba RESNIČNO POMAGA.

Tudi meni je krema od NANA123 pomagala,pomaga tudi pri revmi mojemu možu je.Tako da mislim da je tudi idealno darilo za novo leto.Prepričajte se.

Meni je krema tud pomagala fizioterapija pa ne tako da to kremo ful priporočam.

marjetka, boleča noga in nana 123…vse tri nike uporabljaš ti NANA 123

če rabiš denar, bod odkrita, ljudje raj kupijo od odkritih ljudi…pa začni vejice postavljat…da se ne izdaš tko hitr

dino91 najprej se prepričaj če je to res ker ne uporablam vseh linkov jaz in krema resnično 9pomaga že več ki so kupili kremo je pomagala.Pred kratkim je pomagala gospodu Alojzu pri trnu v peti in pa njegovemu nečaku pri prometni nesreči.Imel je nesrečo in mu je trzalo v palcu pa tudi krče je imel in krema jepomagala če kdo ne verjame lahko posredujem email od gospoda Alojza lahko pišite na email [email protected] in vam posredujem preko email.Ta krema resnično pomaga in nobenega ne zavajam ampak želim samo pomagati.Dino91 pa sama slovenska fovšija najprej se prepričaj potem šinfaj.

VDDDDD

Ali je krema primerna tudi pri mravljinčenju pete in gležnja?

NANA123, včeraj sem vam poslala e-mail. Upam, da je krema še na voljo.

Krema je še zmeraj na voljo vendar se jo že bolj težko dobi. Za mravlinčenje ne bi točno vedela vendar je en gospod potrdil da pomaga proti krčem v nogi.Če želite jo lahko preizkusite in se mi javite na email [email protected]

VDDDDD

Sem istega mnenja kot Dino. Le kako bi lahko kreme uničila trn v tednu ni. Pomislite malo!
Če bi jo nanšali direkt na trn, ga ne bi mogla raztopit. Res lepo “nateguješ” ljudi, draga Damjana.

Nobenega ne nategujem lahko probate tisti ki imate te težave meni je pomagala 5 dan.Lahko mi pišite na email in vam posredujem email-e ljudi ki jim je pomagalo.Dino sem ti že rekla nobenega ne nategujem slovenska fovšija. Najprej sprobaj se prepričaj potem šinfaj.

VDDDDD

Kocke ledu in primerni copati in čevlji, z primerno peto. Po določenem času bo odleglo.
Operacija ponavadi ni uspešna.

Jasno,da gre za nateg, a ljudje očitno želijo biti nategnjeni-tu ni pomoči.

Nobenega ne nategujem ampak želim samo pomagati se vidi Dinoti da ne želite ljudem dobro,tudi tebi DINO ŽELIM VSE DOBRO kjub temu da nimaš drugega dela kot da obrekuješ in šinfaš ljudi ali si sprobal kremo ko jo sprobaš če boš imel te težave potem obrekuj.lp vsem

VDDDDD

Dino če mi misliš da boš prepričal ljudi da krema ne pomaga se motiš ker imam vsak dan več naročil ker krema pomaga in povejo en drugemu in še naročijo

VDDDDD

New Report

Close