Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši Tašča me je fizično napadla – kaj naj naredim?

Tašča me je fizično napadla – kaj naj naredim?

Bom še tukaj postavila vprašanje, da dobim še vaše mnenje.
Ne vem, ali je že kdo kaj takega doživel.

Živiva na svojem in je prišla tašča k meni na obisk, ko sem bila sama doma, partner je bil v službi. Dobila me je na atriju (blok), sosedje so gledali zraven. Ker mi je nekaj težila čez ograjo in dajala ven neke zahteve (stanovanje je nizko pritličje), sem ji rekla, da se naj ne vtikuje v najine zadeve, pa mi je eno primazala. In to samo zaradi te izjave. Ker ima polno prstanov, me je z prstanom porezala po licu – sem morala na šivanje, imam ene 3 cm dolgo in pol cm globoko rano ter 7 šivov.

Jezna, razočarana, zmedena. Glede na to, da me nikoli ni marala, se vedno nekaj vtikovala v naju (tudi partner ji je že povedal svoje), imam pol kufer nje in njenega mešanja sranja.

Kaj bi naredili vi? Bi šel kdo v to, da jo prijavi na policijo? Naj omenim, da se je partner že pogovarjal z njo in ji povedal svoje, da se pač tako ne sme obnašat. Naj dodam, da je res ne maram, sem se pa vedno koliko toliko spoštljivo obnašala do nje, ker je konec koncem partnerjeva mama in morebiti tudi babica najinih otrok. Ampak ko je mera polna, tudi jaz nisem mogla več držati jezika za zobmi.

Kaj bi naredili vi? Pa da se ne bo kdo vtaknil v to, ni provokacija.

Opraviči se ji!!!

Kaj pa sem ji naredila, da se moram njej jaz opravičit?

nova
Uredništvo priporoča

Sama praviš, da je ne maraš in močno dvomim, da to dobro skrivaš. Samo nekaj bi te vprašala? Kako lahko sovražiš mamo svojega moža in se ti še dobro zdi, da ji je zaradi tebe svoje povedal???
In mamo svojega moža bi prijavila policiji??? Nimam komentarja!!!

Se ne strinjam s Suzano123.

Napadena, če je tako, kot si napisala (jaz si predstavljam, da imaš na obrazu brazgotino od šivov, ki se ti bo za vedno poznala – če se motim, me popravi), bi taščo na tvojem mestu ne samo prijavila policiji, ampak tudi tožila za odškodnino. Enako bi naredila, če bi bila to moja mama, sestra, sin, mož ali kdorkoli. Ena meja pa mora bit, no! Al bomo kar dovolili, da nas drugi udarijo, in nastavili še drugo lice? Zraven pa se še opravičevali?! Halooo????

Ali sem napisala, da jo sovražim? Mislim, da ne. Sem pa napisala, da ona mene ne mara, kaj je že prej jasno in glasno dokazala.

Če pa je moj partner svoji mami povedal, kaj ji gre, ji je predvsem povedal zaradi sebe, ker jo zaradi izpadov ima poln kufer, nato pa zaradi naju, ker konec koncev sva midva zdaj primarna družina, par, torej nekdo, ki si mora najprej drug drugemu stati ob strani, nato šele vsem ostalim.

Kako pa izgleda partnerski odnos, kjer si partnerji med seboj ne pomagajo, ampak raje držijo z vsemi ostalimi?

Razumela bi ta odgovor, če bi res bila nesramna do nje, nespoštljiva ali jezikava. Ampak, da se enkrat po treh letih končno postavim zase, sem pa jaz tista ta grozna??

Kaj pa če bi jo res vsekala nazaj??

Na koliko forumih pa si objavila tole tvoje pisanje?
Če ni provokacija, potem je težko povedati mnenje, dokler ne poznamo obeh plati zgodbe.
Če pa je provokacija, potem ti je itak luštno ob branju odgovorov, kaj?

Koliko pa si jih ti šla skozi, da si me našla? Zakaj pa ne bi prosila za mnenje še druge skupine ljudi, v tem primeru starejših?

Si pa napisala, da je ne maraš, ni velike razlike. Še vedno ne razumem, kako je to mogoče, da ne maraš mame svojega moža???
IN konec koncev tvoji zgodbici ne verjamem! Če ti je eno primazala, dvomim, da ti jo je s hrbtno stranjo roke, da bi prišli prstani do veljave. Koliko šivov pa imaš??
Ne vem zakaj imam občutek, da si ljubosumna na taščo??
Ojej, kakšne snahe se vse dobi…

Definitivno bi šla na policijo z njo nebi spregovorila več besede niti pogledala je nebi več, ker je očitno motena oseba, lp

Le zakaj bi to skrivala, če tudi tašča ne skriva,da ne mara nje?? Naj igra, da jo ima rada, če se pa ženska takole obnaša?? Lepo je napisala, da se je do tašče vedno obnašala spoštljivo, ampak tole pa presega vse meje, žal.
Napadena, jaz bi jo prijavila. Ali pa bi ji rekla, da je sicer ne bom prijavila, ker sem dober človek; če pa bo še kdaj samo nakazala kaj podobnega, naj se me pa pazi – moževa mama gor ali dol.
Sem imela podobne izkušnje, tašča je mislila, da v moji odsotnosti lahko počne vse: brska po mojem stanovanju, otrokom grdo govori o meni, jih nagovarja k stvarem, ki jih nisem dovolila, prepoveduje tisto, kar sem dovolila, ko pa je enega od otrok udarila, sem pop….. Zagrozila sem in je bil mir.
Suzana 123 očitno nima slabe izkušnje s taščo (ali pa sploh še nima tašče), zato ji ni jasno, da tašče lahko tudi ne maraš. Ponavadi same poskrbijo za to!!!

Kako pa veš, katera je prva pokazala, da ne mara druge??
In ja, imam taščo, vredno zlata. Napadena pa bi verjetno tudi v moji tašči videla vraga.
Tašča je brskala po tvojem stanovanju?? Kaj pa je delala v tvojem stanovanju? Da nisi vsega malo pomešala in si ti v njenem stanovanju?
Grozila si tašči, moževa mama gor ali dol… no ja, to lahko izreče samo pokvarjen človek.

suzana123,
daj se skuliraj no….a veš, koliko ljudi se ne mara, pa se zato ne tepejo med seboj?????

napadena, kot prvo bi tašči dala jasno vedeti, da je to naredila prvič in zadnjič.
kot drugo, bi vseeno šla dat prijavo na ustrezne institucije…pa naj je to policija, KS, csd….kamorkoli.
stopnja tolerance do nasilja mora biti nič.

Bedno, da verjamete in nasedate takšnim pravljicam! Focna po domače povedano nikomur ne moreš dati tako, da bi ga poškodoval s prstani,bla bla bla.
Da o spoštovanju med ljudmi niti ne govorim, ker se očitno oglašate sami… eh, škoda besed!
Ubogi ljudje v vaši bližini!

takoj jo prijavi prokleto p……

stari so itak vsi za na on svet

Najbolje, da začneš pri svoji mami, ubij jo, potem pri očetu, ubij ga, mogoče še tete in strice…. stari so itak vsi za na oni svet.
Zase se ne boj, ti živiš v brezčasnem prostoru, večno boš lepa in mlada, nikoli se ne boš postarala, srce moje…

meni je tako super na tem planetu…trala la tralala hopsasa :)))) večno bom mlada in lepa…..tašče bom pa še vedno sovražila….ha ha ha :)))

Jaz sem pa mislila, da so starejši modrejši.

Upam, da je tudi tvoja mati komu tašča, če še ni, pa da še bo, in da jo bo zet ali snaha na smrt sovražil!

Suzana 123

Ne razumeš kako se lahko ne mara mame svojega moža. OOOOOO kakšna miroljubnica si ti.
Veš kaj pa jest predvsem ne razumem na tem svetu in se mi zdi tudi bolj pomembno kot pa moj odnos do tašče, kako so lahko bratje med seboj skregani zaradi nededovanega 1m2 kmetijske površine, kako se lahko mama odpove istospolno usmerjenemu sinu, kako se lahko otroci v nekaterih državah bojujejo pri svojih 12 letih.
UPAM da boš nekoč zavladala vsem nam in izboljšala odnose med snahami in taščami, ker to je ZZEEELLOOO POOOMEEEEMBBBNNNOOOO

New Report

Close