Najdi forum

imam en ljubezenski probem. Imel sem punco 3 leta, potem pa je prišel tenutek ko sem opazil eno drugo ki sem jo redno videval 2 leti vsak dan vedar se nisva poznala. je pa imela takrat fanta, jaz pa kot sem rekel svojo punco in se nisem spuščal potem v kaj več.
Res pa je to, da se sem že prvi dan, ko sem to punco zagledal in tudi zaljubil v njo, ker se ji je videlo že od daleč da je zelo vredu in je izžarevala eno posebno energijo, ki me je privlačila. Takrat je bila ta punca sicer bolj zadržana zaradi svojega fanta.
Po dveh letih sem se s to punco tudi osebno spoznal in mi je bila še vedno všeč, bil sem zaljubljen do ušes. Že ko je bila v bližini mene se je skozi mene prelivala reka sreče in zadovoljstva, bilo je vedno lepo. vendar sem jaz takrat še vedno imel svojo punco, zaljubljen pa sem bil v drugo. To bodobje, ko sva se poznala samo kot znanca je trajalo 2 leti.
Potem pa je prišel trenutek, ko sva se začela več družiti, malenkost pred tem pa sem s svojo punco zašel v majhne težave, o čemer sem se s to kolegico veliko pogovarjal in mi jih je pomagala reševati ter mi svetovala. Z njo sva postala najbloljša prijatelja, en za drugega sva naredila zelo veliko.
Že kak mesec po tem ko sva postala prijatelja, sem imel s svojo punco enomesečno pavzo. Kmalu potem pa je tudi ona pustila fanta, čez nekaj časa pa dobila drugega, v tem času sem imel jaz še eno enomesečno pavzo, vendar to problemov ni rešilo. S to prijeteljico pa sva preživela veliko lepih tenutkov skupaj in vedno, ko sva bila skupaj me je njena energija preplavlia s srečo. Vendar sem jaz še vedno imel isto punco, in bil še vedno močno zaljubljen v to prijateljico. Pred enim mesecem pa se je ta prijeteljica razšla s svojim fantom in še 2 meseca pred en se je ona razšla, sva s punco ponovno imela težave in sem že takrat hotel narediti konec, vendar ga nisem, pustil vse kot je in konca nisem naredli. Sem se pa v tem času pripravil na to, da se zgodba končuje in mi je bilo praktično vseeno, bil sem hladen kot led. Potem pa se je zgodilo kot usoda na isti dan sem jaz končal s svojo punco, njo pa je pustil fant.
Meni je vse ravno glede tega da sem pustil punco, čeprav je bilo njej zelo hudo in ji je še vedno, še vedno je močno zainteresirana zame, vendar jaz ne čutim nobenih čistev več do nje. mogoče mi je hudo zato ker je tako dolgo trajalo.
Sedaj, ko sva oba s to prijateljico samska se trudim, da jo nekako osvojim vendar ne vem kaj naj. Zadnje 2 leti sem zelo veliko energije usmerjal v njo, vendar je ves čas bila zaedena, tako da razumem, skoraj nisem imel možnosti, da mi uspe, ker je ta punca zelo resna in odgovorna.
Sedaj ko ni vezana pa vem da je priložost, in jaz sem ji to že zelo direkdno povedal kaj želim že kmalu po tem ko sva postala prijatelja in sedaj še enkrat.
Tako mi je hudo glede tega če mi ne bo uspelo jo osvojit da ne vem kja bom potem naredil.
Vem da ji zelo veliko pomenim, vendar če dobi spet fanta se mi bo utrgalo, vsi pridejo na vrsto jaz pa sem samo najboljši prijatelj :(((.
To mi bo zagotovo uničilo življenje. Poznam veliko punc, vendar med vsemi mi je všeč samo ena. In pri vsaki stvari je tako, če mi je nakja ušeč, mi lahko potem pride na pot še miljon podobnih stvari vendar vedno ostane tista prva stvar kot izbira, ker če mi zadeva ni ušeč sploh nikoli ne pokažem zanimanja.
Upam da mi znate dati kak nasvet, kako pridobiti to punco. Zanjo bi naredil čisto vse, ker vem da je to kraljica mojega življeja in imava tudi enako razmišljanje in podobne poglede. Vse o čemer se pogovarjava ali pa delava se takoj uskladiva in nimava nobenih problemov da bi si kdaj kaj nasprotovala.
V njo sem noro zaljubljen že 6 let zadnje 2 leti pa sva najboljša prijatelja.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

povej ji da si zaljubljen v njo,pa boš videl ali jo zanima kaj več od prijateljstva..

Hm, mi je prav čudno, da ti v teh 6 letih še ni uspelo dojeti, da boš tej prijateljici samo “najboljši” prijatelj in nič več. Tako pač jaz vidim stvar. Sicer nisi prav veliko povedal o njenem odnosu do tebe, tako da je moje sklepanje bolj ugibanje. Ampak, če bi med vama bila neka obojesmerna kemija (energija), bi se v tem času že kaj zgodilo, pa čeprav nista bila samska. Morda se motim, zato vzami moje mnenje z rezervo.
Nikakor pa si preveč ne obetaj od tega, kar sicer zdaj počneš, ko praviš, da ne veš kaj boš, če je ne osvojiš. Občutek mi pravi, da boš čez nekaj časa celo pristal pri bivši, ko te bo ta prijateljica spustila na realna tla.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

Če boš tako mencal kot pri bivši, da si ji šele po treh letih nekako povedal da to ni to, vprašanje kdaj boš upal njej izpovedati kako čutiš. Tako da malo več akcije v življenju ti ne bo škodilo.

Kaj čutim že 2 leti nazaj, vendar je imela takrat fanta in ker je zelo resna in zaupanja vredna punca jo razumem zakaj in bilo nič iz tega. Rekla mi je pa da je presenečena nad tem.
Sva se pa o tem nekja na hitro pogovarjala še pred kakim mesecem vendar ni bil ravno pravi ambient ker je bilo še nekaj oseb v bližini. Pogovorila sva se na hitro da mogoče če bi bila skupaj lahko ugotoviva da to ni to in da v tem trenutku vsak nekja pridobi (punco/fanta) in izgubi(prijateljico/prijatelja). čeprav se sem pripravljen prevzeti riziko. Moram jo se z njo dogovorit za eno srečanje tko bolj intimno da se lahko pogovoriva o tej zadevi od začetka do konca.
Če mi bo dala jasno vedeti da ni z njene strani dovolj čustev, bom to sprejel, z grenkim priokusom. Vendar bom vedel da sem naredil vse kar je bilo v mojih močeh in si ne bom potem očital da česa nisem storil.
Sem pa za njo pripravljen storti popolnoma vse.
Moti me samo to, da če (za tiste ki verujejo, jaz glede na to kaj se mi dogaja sem postal skeptičen glede vere) bog kao obstaja in je kao najbolj pravičen. Kako je lahko potem tako žleht da ti pred oči postavi osebo za katero veš da je to oseba s katero bi bil pripravljen deliti vse, življenje in srce. A ta ista oseba tebe ne sprejme v dovolj globoko v srce.

Prvo kaj mi je padlo na pamet ko sem čitala: še en dokaz več, da tip ne more bit z žensko prijatelj, če ga ta noro ne privlači.
Ma ja, imaš prav – vsi drugi jo bodo seksali, samo ti boš cepetal in ostajal njen prijatelj. Mogoče ti jo uspe še kdaj nažgat, da pa bi bila ona zatrapana vate – pa nikjer ne vidim. V zvezdah piše, da ji je fajn da ima frenda s katerim se lahko meni in če bo v kakšni težki krizi se lahko zgodi da se celo položita ali pa vsaj serjeta. V njenem srcu pa ti nisi, kakor tudi se ona ne slini za teboj. Do sem upam da ti je jasno….
Lej, če bi bila tudi ona zaljubljena vate – bi že, ko je s prvim končala, bila s teboj!

Si pa je niti ne zaslužiš, niti nje (in če bo pametna te ne bo imela), ŠE MANJ PA SVOJE (zdaj že) BIVŠE PUNCE. Kako si lahko ničkrivemu in poštenemu dekletu DVE LETI lagal in bil z njo, slinil pa se za drugo??? Nimaš niti malo slabe vesti, da si izkoriščal eno človeško bitje samo za to, da ne bi bil sam???????
In da pač počakaš, kaj bo ta tadruga naredila??? Pa kaj je tvoja bivša, nek kup gnoja ali kaj, kamen brez srca in čustev, da si ji to počel? Ji dobesedno VKRADEL dve leti, pol pa odvrgel kot ničvreden material. Če mene vprašaš – s to tadrugo boš poplačal vsaj kanček trpljenja in ponižanj, ki si jih prizadejal prvi punci. In prav ti bodi. Drugič pa več poštenja in direktnosti v dejanja!

ah ja otroci kolk je vam fajn,vesel bodi da je to tvoj edini problem,da ti ne uspe nažgat bejbe v katero si zatreskan..


Hehe. Ok, kaj pa če ti jo je postavil (ta bog) z namenom, da se iz tega kaj naučiš? Nekaj ti povem, mislim, da sam sebe slepiš glede te prijateljice. Slepiš se zato, da še naprej verjameš v nekaj, kar v sebi že veš, da se ne bo zgodilo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Predolgo vse skupaj traja, da bi se ti uresničile sanje.
Pri meni se je uresničilo v štirih mesecih. Pustila sem fanta, takoj z drugim sva bila naprej zelo dobra prijatelja in sošolka.. potem pa mi ta pove, da z njim hočejo bit vse samo prijateljice. Se mi je revčk kr mal zasmilu 🙂 hehehe. Oba sva izgubila sošolca in dobrega prijatelja sva pa zato reskirala in dobila partnerja 🙂
Je pa res, da sošolca itak nebi bila več kot eno leto. Prijatelja bi lahko še bila ampak on ima že tako in tako preveč prijateljic:)
Tvoj primer pa traja 6 let… ufff tale pa je dolga 🙂

Bog ni žleht!
Bog je izvor najbolj čiste energije,kar jo je v vesolju!

Dobimo tisto,kar si zaslužimo.Zaslužimo pa tisto,kar je podlaga naših prejšnjih dejanj.

Korajžen si pa tako,da je strah in trepet!6 let,pa ne veš,če imaš vsaj malo šans.Toliko bi pa že lahko izlušćil v tem času.Da ne zamudiš priložnosti,pa kar na juriš!

pa djte no;) ne bit tak kruti….
moje mnenje je da je sicer lepo da si se kar zalublen, sam mal pa se vseno zamisli kaj ves o tem na cem si, se morda ne slepis ko isces razloge zakaj nista ze kaj imela?… sj nc ne recem js sm popolnoma ista, je res da pr men nic ne traja 6 let….ma po pov leta ze vids na cem je stvar. pa zav ljudje ostajamo zaljubljeni, eni temu pravjo naivnost eni vztrajnost…. sam se odlocis kaj bo to zate pomenlo.
je pa skrajni cas da jo direkt z jasnim vprasanjem prasas, ce bi ona zelela bit stabo in ce si ji sploh vsec….glede tega kolko se ujameta ma ona lohko cist drugo mnenje kot ti… tko da vprasi,v najslabsem primeru se ti bo sam nasmehlna;) kar je ze neki;)

ps: glede seksa pa, punce cakamo kvecjem par mescev ce nam je kdo vsec,tud ce smo vezane…. no saj jaz…mislm pa da nism med manjsino.

lp tina

Joj, to je pa res strašno. Pa kaj si sploh tolko čakal!? Pa kaj tale tvoja Dulcinea dela in kam gleda, da te ni spregledala, pa še, omenil si, da sta se že nekaj pogovarjala o tem? Upam sam, da se ne spreneveda in ti daje upanje brez razloga – ker to bi bilo grdo od nje in bi si zaslužla, da pade s piedestala, na kterega si jo postavu.
Pa še to moraš vedet, da se včasih zaljubljamo v napačne, nedosegljive osebe, ker je lažje imet predmet skritega oboževanja, okoli katerega se vrti naše življenje, kot pa živet resno razmerje s toisto osebo, ki ima tudi slabe lastnosti. Pa ne moreš bit 6 let zalublen brez fidbeka! Jao, jao, jao. Vpraš jo, kaj misli, pa hitro. Zanima me, kolko si star, ker če si pozni adolescent, ajde, ampak, če si starejši… Sori, sam res sem pretresena, zdi se mi grozno, da nekdo da življenje na led za 6 let zaradi ene druge osebe. Mogoče pa nisem zadost romantična.

Čisto enostavno – povej ji kaj misliš in čutiš, pa boš takoj dobil odgovor.

Moški brez hrbtenice si, copata, katere noče nobena ženska!
Zakaj? Zato, ker nisi bil toliko človek in bi svoji (bivši) punci povedal, da si zaljubljen v drugo. Lagal si ji! Lahko bi takrat tvoja bivša punca boljše sprejela situacijo, vejetno bi se pogovorila o nastali situaciji in jo rešila in to na takšen način, da bi zdajšnja tvoja bivša ponca bila zate kraljica!!!! In ne tista, v katero si se slepo zaljubil. Pravi, da ko imaš nekoga rad, ne more nihče priti vmes. No, pri tvoji bivši punci je le prišla ena, torej zopet misliš eno govoriš pa drugo.
In če v tem času nisi uspel niti tej povedati, da si zaljubljen v njo ji ne boš nikoli, ker nimaš hrbtenice.In kako lahko rečeš, da sta najboljša prijatelja, ko pa ji ne poreš resnice? A ti veš, da tajiti je hujše, kot pa lagati??
Lagal si bivši in se pretvarjal, zdej lažeš tej in se pretvarjaš! Ne zasuži si te nobena od teh dveh. Sem pa sigurna, da ima zdaj tvoja bivša punca hudga jebača, pa ne enga, tri, ki jo znajo tko radi in lepo imet, kot ti tega nikoli ne bi znal! Jaz bi bila vesela, da bi se znebila takega slabiča kot si sam.
Najprej pri sebi razpucaj kdo si in kaj želiš, dejansko!!!! Ali boš človek, ali pa samo ena prikolca nekomu celo življenje.

Moti me samo to, da če (za tiste ki verujejo, jaz glede na to kaj se mi dogaja sem postal skeptičen glede vere) bog kao obstaja in je kao najbolj pravičen. Kako je lahko potem tako žleht da ti pred oči postavi osebo za katero veš da je to oseba s katero bi bil pripravljen deliti vse, življenje in srce. A ta ista oseba tebe ne sprejme v dovolj globoko v srce.

In kako si drzneš omenjati Boga v tej situaciji? Ti pa res nimaš niti možganov, kaj šele hrbtenice! Imaš koliko let 8??

ps: glede seksa pa, punce cakamo kvecjem par mescev ce nam je kdo vsec,tud ce smo vezane…. no saj jaz…mislm pa da nism med manjsino.

)))))):(((((((
nisi

jes sm v eno pa navem kako povedat

glej ni se ti treba bat tega povedat ker tudi če njej ni do kakšne zveze ti bo to ppomoje zelo lepo povedala tko kot nas naredi večina punc <3

Se popolnoma strinjam. Si kar predstavljam, da boš čez nekaj časa na kakšnem zmenku s kakšnim dekletom, pa ji boš že na prvem jamral o tej oh in sploh, popolni Muzi in kako ne boš nobene boljše spoznal, kako je nekaj posebnega, da ni nobene posebnejše in bla bla bla.

Po eni strani pa ti privoščim, da jo čimprej dobiš … saj boš samo tako uvidel, da tudi ni brez napak.

Zdravo. Zanima me kaj naj naredim. Imam punco a vse bolj mi gre na živce saj mi skoz omenja mojega dedana in pravi da je zanjo on 2 najlepši na svetu pa se skoz mi govori da moram mamo pozdravit pa ji ono povedat pa ono ,…Nevem ka naj storim hvala za odgovor lp.

New Report

Close