Najdi forum

nudim pomoc starejšim-dolenjska

Sem mlajša medicinska sestra, zaposlena v domu starejših. V Novem mestu in okolici nudim osebno nego in pomoč za skrb starejših (kopanje, nega,…)

PONUJAM POMOČ NA DOMU(ČIŠČENJE ,POSPRAVLANJE,LIKANJE,…)
ALI VARSTVO OTROK.
NA LOKACIJI TREBNJE ŠENTRUPERT
KONTAKT [email protected]

Iščemo starejšo gospo, ki rabi stanovanje in ki bi hotela skrbeti za mamo staro 81 let ter se preseliti k njej v hišo v manjšem kraju na Dolenjskem. Pišite na [email protected] ali pokličite 040 626 358

nova
Uredništvo priporoča

Družbo starejšim, kuhanje, pospravljanje, dostava, spremstvo, druženje, …..lahko nudim in se posvetim v svojem prostem času starejši osebi v okolici Novega mesta.

Verjamem da bo naveza v obojestransko korist in se že veselim snidenja!

040-655 875, [email protected]

Kakšna pomoč je to, če potem ostarelo osebo oderete vsega, kar ima? To zame ni pomoč! Ostarela oseba naj si dobi služkinjo, pa bo – bo zanjo skrbela ceneje in bolje od vas, ki samo kradete!

ALI SE NUDITE POMOC NA DOMU?

pozdravljena

Rad bi vas povprasal za svojo mamo, doma iz Novega mesta (blizu centra) ali je mozen dogovor za kako pomoč na domu. Zelo bi bili veseli vasega odziva. Prosim da kontaktirate stevilko Primoz 051639554 (sin Primoz)
lp

Odgovor na objavo uporabnika
kiki22, 12.05.2009 ob 16:25

Sem mlajša medicinska sestra, zaposlena v domu starejših. V Novem mestu in okolici nudim osebno nego in pomoč za skrb starejših (kopanje, nega,…)

še vedno pomoč na domu

 

Ali še opravljate nego na domu?

Rabim nekoga na lokaciji v Novem mestu.

Lp  Vesna

Potrebujem varstvo za starejšega očeta na domu,če je kdo pripravljen za 12 urno ali 24 urno varstvo ,bi bil zelo hvaležen,moj tel 041595802 okolica Domžal

New Report

Close