Najdi forum

Stephen Turoff spet pride v Slovenijo, zato me zanima, če je že kdo bil na njegovem predavanju, zdravilnih svetlobnih krogih ali na individualni terapiji? Kako je bilo, kakšni so vaši občutki in vtisi, se splača it?

ojla!
Jaz sem bila enkrat na srečanju z njim. mislim da je že ene 3 leta nazaj. Bilo je na Bledu,kjer smo se zbrali in kjer so nas dali po skupinah. Najprej je ena njegova (slovenska) “pomočnica” tako malo razlagala o njem, o njegovi moči in ozdravitvah, imeli smo tudi manjšo duhovno pripravo (kot eno sprostitev), potem pa nas je Turoff povabil v eno sobo,kjer smo se posedli v krogu in poslušali njegove besede (prevajalka je bila zraven).Govoril je o svojih zdravilnih sposobnostih, o izkušnjah,… na koncu smo se poglobili vase, on je pri tem nekaj govoril, potem pa je šel od človeka do človeka, mu na čelo narisal križ (z neko sivo barvo) in zraven izrekel še nekaj besed.

No, bilo je zanimivo … in drago 😉 mislila sem, da bo to kot individualna terapija, kjer bi vsakega zdravil, bil pa je ta zdravilni krog,al kako je že.

Svetujem vam, da se prej pozanimate, kakšno srečanje bo (predlagam terapijo – če imate kakšne zdravstvene težave). Drugače pa je občutek zanimiv in ti da nek zagon in upanje za naprej. Jaz osebno nisem telesno občutila kakšnega dolgotrajnega učinka…mogoče je bilo moje bolezensko stanje nekaj časa res boljše, potem pa spet po starem….mogoče pa bi mogla spet it 🙂

No, na kratko tako. Če vas še kaj zanima, pa kar vprašajte. Kdaj pa pride spet k nam?

lp

Od danes in čez vikend naj bi bil na Bledu, pa tudi še v pon. in torek. Tudi sama sem slišala od ljudi, ki so bili na svetlobnih krogih, da so občutili energijo, a večjega ali dolgoročnejšega učinka ni bilo.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi meni se zdi, da bi bila verjetno bolj učinkovita individualna terapija, a so za ta vikend že zasedeni termini, za skupinsko terapijo pa nisem tako zelo navdušena, verjetno dobro, pa vendar… drago, tako kot ste rekla. Sem razmišljala, če bi šla v nedeljo na njegovo predavanje, pa je tudi kar drago in ne vem koliko koristi… v smeri pozitivnega razmišljanja delujem že sama, se trudim…

hja, tudi jaz sem želela na tisto terapijo, kar sem tudi povedala ko sem se naročila, potem pa sem se znašla v drugi skupini. mislim da tisti dan sploh ni bilo terapije… malo mi je bilo škoda denarja…je bilo kar drago….no, skrivaj sem upala na kakšen čudež 😉 pa ga kar ni bilo. no, če želiš kaj več vedeti o njem, lahko kaj več na netu dobiš, tako da ti ni treba na predavanje….edino če ga želiš osebno spoznat. drugač pa ne vem, koliko boš resnično odnesla…. (zdaj te že tikam…oprosti) 😉
sporoči, če se boš odločila it…kako je bilo,ok?
lp

Še en uspešen prodajalec megle naivnemu folku.

Se nisem odločila in nisem bila na predavanju. Sem na internetu pogledala odlomke z njegovih predavanj in me ni potegnilo tako zelo… sama skušam pozitivno razmišljati in delovati in mi je bilo škoda za to plačevati, nekaj drugega pa bi bila individualna terapija…

… dajte malo pogooglat tega Turoffa! Vpište njegovo ime v kakšen iskalnik: lahko tudi najdi.si, pa boste po prvih nekaj predstavitvenih straneh in oglasih za njegove knjige našli tudi precej kritične članke na njegov račun. Kar nekaj je tudi videov.

In ja, seveda je drag. Od kje pa mislite, da mu je doma, v Angliji, v zadnjih letih zrasla vila z bazenom?

ja drago v sloveniji koliko pa turoff zaračuna sam pa nisem nikjer dobil…mislim da on to počenja zaston ali pa samo prostovolne prispevke koliko pa poberejo organizatorji v slo je pa druga zgodba

Turoff v svoji kliniki v Angliji računa 25 funtov (podatek okt. 2008) za individualno terapijo, gospa Z Bleda, kot se sama rada naziva 🙂 pa hoče 65 EUR za skupinsko meditacijo.
Jaz upam, da koncno v slovenijo pride kaksen filipinski psihicni kirurg.

Imela sem dve prijateljici ,ki sta bolehali za karcinomom. Obe sta bili, polni upanja, obiskali Turoffa, obema se je, ko je šel mimo njiju, zazdelo, da je nekaj padlo v posodo, obe sta bili prepričani, da je bil to njun karcinom.
Prva je umrla morda tri tedne po obisku, druga eno leto. Medtem se je zdravila
pri drugi padarki. To pa je tudi druga zgodba.

Ne nasedajte in ne mečite denarja skozi okno.

SPOŠTOVANA!

Najprej Vas lepo pozdravljam in Vam v dobronameru podam nekaj lastnih izkušenj. Že dlje časa poznam g. Turoffa, bil sem tudi pri njemu v Angliji pred osmimi leti. Iz lastne izkušnje Vam povem, mi je in mi zelo pomaga, imam hude težave s srcem in še… Povem Vam da velikokrat naredi čudež, v kolikor pa bolezen izvira iz vzroka karme, pa ti tudi sam Bog ne mora pomagati. To se bi morali vsi mi zavedati. Res je in tudi sam premišljujem zakaj je pri nas na Bledu tako draga terapija, vendar povem Vam tu je več stvari v ozadju kjer ni krivec on.
Ne bo Vam žal če ga spoznate, na predavanje pa priporočam vsakomur!

Ne verjemite mojim besedam, poskusite sami!

pozdraljeni!
Najprej naj povem da sem tudi sam bil velik, bolje receno ogromen skeptik, glede zdravilcev, ki z nekim “čaranjem” zdravijo ljudi.
Dokler si pri downhilu nisem poškodoval leve roke , ki je bila tako zatećena,da nisem zmogel narediti pesti.
Po nakljućju sem zraven prijatelice;ki ni imela prevoza,prisel v stik z g.Turoff-om . najprej mi je polozil roke na roko,ki je bila poškodovana,
nato je brez dotikA krozil nad njo, cutil sem nekakšno ščemenje.
Ko je koncal je z njegovim globokim glasom dejal ANg. stisni pest, premakni roko,ubogal sem in,negdo bi rekel po čudežu sem napravil pest skoraj brez bolećine, recimo 90% bolje,kot prej. nekaj ćasa mi ni bilo nič jasno nekaj sem zamomljal,se zahvalil, in odšel is sobe.
Zakaj sem ćutil takšno olajšanje nevem ne znam pojasnit is preteklih poškodb vem da uradna medicina kaj takšnega niti pribljizno ni zmožna!
torej kaj me je pozdravilo, nekateri bi dejali placebo učinek.
meni je bilo vse eno. Ze nasledni dan sem lahko kolesaril(malo bolj previdno).
Torej niso mi všeč kritiki, ki se sploh niso spoznali osebe njenega dela in stališča in kar nekaj na pamet govorijo in pišejo.
Pravtako izjave sem bil-a tam pa ni blo dolgorocnega uspeha.
če bi se sam naslednji dan po obisku g.turoffa spet rasipal po pobocju
bi učinek prav tako izginil.Za nekatere bolezni je ključno spremeniti naćin življenja,razmišljana,okolice, da pride do uspeha.
ja še nekaj, Če nimate denarja da bi si plačali seanso preprosto pridite do človeka in mu to povejte zagotovo vas bo kljub temu z veseljem sprejel (toliko o ceni).
lp Leon

neverjetno,kako so se naivni ljudje na svetu.ti padarji naj bi zdravili vse od prehlada pa do aidsa.
najdes nekaj ljudi,jim placas ,da govorijo okoli,kako so cudezno ozdraveli s pomocjo takih goljufov.

mates! ti torej kr napamet trdiš da je stephen tudi mene podkupo?
pa sej dober kot tudi slab glas gre v 9 .vas pa ce folk nebi nic obcuto nebi vec hodu tja , vsaj upam da je tako.
nihce te ne sili da gres. stavim pa da se nisi bil.
in potem ce nisi bil je nesramno da neki pises.
res pa da je to forum kjer lahk vsak pise kar hoce zato bres zamere!

lp leon

ogromno je bilo takih cudeznih zdravilcev.ljudje so naivni in vedno bodo padali na limanice.ne branim nikomur,da se pusti ogoljufati.moja znanka je imela levkemijo in je hodila k nekemu padarju.celo avto je prodala zato.rezultat:ze dolgo je na zalah.

Naivnost je res neizmerna ….
Vse te ezoritečne stvari so en velik lari fari …

Ozkogledost je – kot izgleda – približno enako neizmerna.

Niso VSE nepojasnjene stvari lari fari, prav tako kot niso VSA klasična zdravila in postopki le koristni.

Bila sem pri njemu nekaj let nazaj in lahko potrdim da je čudoviti gospod ki širi ljubezen in voljo do življenja okoli sebe. Ljudem daje moč in drugačen uvid v stvari ki jih v življenju motijo ali težijo. Če ga znaš tako začutiti. Jaz nisem bila tam da me v karkoli prepriča V Boga ali da zdravi s pomočjo Jezusa…bolj me je zanimalo kako se bom tam počutila in kaj bom spoznala ob njemu… Dobila sem samo potrditev na katero sem čakala in iskreno povedano mi je spremenilo živlenje na bolje. Naučila sem se, pa ne sedaj samo zaradi njega ampak vseeno me je obisk pri njemu spravil do te točke, da bolj sledim oziroma poslušam svoje srce. Tako bolje živim. Toliko. Taka je moja izkušnja.
Glede denarja pa se vprašajte koliko nepotrebnih zadev, predmetov kupimo, plačujemo,… pa nimamo od njih NIČ ( npr. cigareti, meso, trič trač revije, 5 parov čevljev, 3 krat na leto nov gsm,)
LP

Bežite od takšnih,ki so jih polna usta samopromocije,pa še svojega prdca ne znajo zadržati……..

New Report

Close