Najdi forum

nudim pomoč ostarelim

Po poklicu sem med. sestra zaposlena v domu za ostarele.Če rabite pomoč za vas ali vaše bližnje me prosim kontaktirajte na moj meil

Moja mama je stara 89 let, drugače zdrava, samo ponoči jo je strah biti samo v hiši. Smo v Ljubljani. Če imate možnost, da bi par dni v tednu prespali, me prosim pokličite na 041 330504.
Hvala in lep pozdrav, Iva

Gospa Iva,
zanima me ce se potrebuje koga in za katero lokacijo gre?

Lp,Barb.

nova
Uredništvo priporoča

Sem iz Kranja in skrbnica za dementno mamo in sem jo bila sedaj prisiljena dati v dom na zaprt oddelek.Zelo sem nesrečna ,ker sem se na vse kriplje trudila ,da bi jo imela doma a nisem našla nikogar ki bi mi pomagal,da bi imela par uric v tednu prostih – kakšen dan po kakšno uro ali večer za druženje z prijatelji kakšno uro in morda kakšno jutro med vikendom ,da bi jo lahkozaupala v roke nekoga saj zaenkrat potebuje bolj družbo in občutek ,da ni sama pa pomoč ,da ji nekdo svetuje da se sleče in obriše po opravljeni potrebi in po potrebi obriše zadnjico oz.ji zamenja vložek.Poiskušala sem prek CSD,raznih vladnih ustanov.Mama je pokretna z berglami in je težko sama .Želim jo imati doma ,ker stanujem v bloku .Dopoldan sem jo vozila v dnevno varstvo in jo po službi šla iskar.Trpim ker jo ne morem imeti ob sebi in ji nuditi kolikor toliko vsega kar si zasluži a sem sama in sem postala utrujena in izmozgana ker praktično nisem mogla nikamor .Prosila bi če je kje kdo ki bi bil pripravljen paziti nanjo z odgovorostjo in zaupanjem ,da bo lahko doma.Prosim za pomoč če je le možno

Spoštovana gospa Darinka!

Žal sem iz Ljubljane, drugače bi vam rade volje priskočila na pomoč.
Poznam pa gospo, ki je mlajša in vitalna upokojenka, ter živi bliže Kranju.Lahko jo kontaktirate na tel.: 031 603 516

Lep pozdrav!
Nataša

Moja mama je stara 81 let, 3,5 let vdova, fizično zdrava, vendar zadnje čase zelo nazaduje kar se tiče kratkega spomina. Zaenkrat skrbi zase sama, vendar se bojim, da se bo trend slabšanja spomina hitro nadaljeval.
Živi v hiši na Viču – Dolgi most, jaz v stanovanju v sosednji ulici.

Sama ne bom zmogla prevzeti skrbi zanjo, sem namreč še v službi, sama, s tremi vnuki + enim na poti, ki tudi rabijo mojo pozornost in pomoč (predvsem pa moji hčeri).

Obstaja kaka možnost, da se zaenkrat občasno, za par ur dnevno dogovorim z vami ali nekom, ki ga poznate, za pomoč moji mami?

Moj tlf 051 395 555.

Lepo pozdravljeni!

Ana

Za pomoč in družbo na domu za našega očeta iščemo zanesljivo gospo, ki je brez večjih obveznosti in po možnosti z izkušnjami iz medicinske stroke ali iz dela s starejšimi. Za cenjene ponudbe in nasvete nas pokličite (031-227-364 , 041 337 218)
MARJETA

Pozdravljena

Sem upokojenka, živim v bližini Celja.
Za dodatni vir dohodka bi pomagala starejšim pri opravljanju vsakodnevnih opravilih.
l.p. MartaA

Iščemo osebo, ki bi bila pripravljena 24 ur na dan skrbeti za bolno in dementno mamo v Kranju. Nudimo stanovanje ter plačilo po dogovoru.
Za informacije pokličite na telefonsko številko 041 606 489
Tadeja

Iščemo osebo, ki bi bila pripravljena 24 ur na dan skrbeti za bolno in dementno mamo v Kranju. Nudimo stanovanje ter plačilo po dogovoru.
Za informacije pokličite na telefonsko številko 041 606 489
Tadeja

Pozdravljeni,
ponujam vam pomoč pri ostarelih na domu.Imam iskušnje pri delu z invalidnimi in dementnimi osebami.Profesionalno sem si pridobila iskušnje v službi v zavodu in sedaj samostojno izvajam te storitve na vašem domu.Razumem, da tudi skrbniki svojih staršev potrebujete čas za sebe in svojo družino, in da oseba katera prevzame skrb za človeka mora biti moralno in zakonsko osveščena.Delam na področju 02,

Vaša Vija

Pozdravljeni,
potrebovali bi pomoč pri oskrbi bolne gospe, ki ji odmirajo živci in ni več sposobna skrbeti zase. Živi v okolici Ljubljane – Šmartno. Ali mi lahko kdo pomaga?
Hvala vsem, lp

Pozdravljeni!

Ponujam pomoč in oskrbo starejših bolnikov na domu. Po poklicu sem diplomirani zdravstvenik, z večletnimi izkušnjami dementnih bolnikov!

Aktivnosti, nego bi lahko opravljal le v popoldanskem času!

TELEFON: 041 905 732 mitja

Pozdravljeni! Vem,da je tole sporočilo morda izven teme, a vseeno. Mojo babico (stara je 88let) je teden dni nazaj zadela možganska kap in ne more več govoriti. Giblje se še normalno a vseeno težko sama živi. Zato z družino razmišljamo, da bi šla živet v dom za ostarele, a ni še nikamor prijavljena, saj je vedno temu ostro nasprotovala, a sedaj nimamo več izbire. Zanima me le, če mi morda kdo lahko svetuje v katerem dom, v okolici ljublane so najkrajše čakalne dobe, ter okvirno kakšne so cene v domovih. Babica ima nizko pokojnino, moji starši nizke dohodke.

Hvala za kakršne koli informacije!

Lp

Lep pozdrav! Moja mama je stara 66 let in se že vrsto let zdravi za parkinsonovo boleznijo. Nikoli ne veš kako se bo počutla za pol ure naprej,…..lahko bo funcionirala čisto normalno, lahko pa “zamrzne” in ne more narediti niti koraka. V takšnem trenutku ji je potrebna pomoč. Ker je veliko sama iščem osebo, ki bi bila pripravljena nuditi občasno pomoč ( območje 02).

Veliko je starejših ljudi, ki potrebujejo pomoč za razna opravila, ker so njihovi svojci in bližnji oddaljeni od njih. Ne odločajo se za bivanje v domovih za starejše, ampak želijo ostati v svoji hiši. V hišah imajo pogosto veliko neuporabljenega prostora.
Takemu paru ali posamezniku želim nuditi pomoč, ki jo potrebujejo, v zameno za bivanje v njihovi hiši. Sem medicinska sestra, zaposlena v vrtcu.
V kolikor jim je potrebna pomoč takoj, sem zaradi službe vezana na Gorenjsko. Od 1. junija zaradi penzije kraj ni pomemben.

Sem medicinska sestra z 15 letnimi izkušnjami,nudim nego in pomoč starejšim na domu za območje Gorenjske in tudi Ljubljane,pokličite 040 487 521

sem zelo komunikativna, zanesljiva medicinka in nudim pomoc varstvo starejsim osebam. za vse ki vas zanima pokličite 031 807 633

Zanima me, kako je plačano delo na domu za starejše .pokretne ljudi-če si z njimi24 ur dnevno?Mi prosim lahko kdo odgovori?Hvala!

Gospa zinkaruc,če še vaša ponudba velja prosim,če me kontaktirate na mail [email protected].S partnerjem sva ostala sama z 97 let staro babico,mama je pred nekaj dnevi umrla.Babica je pokretna,potrebuje pomoč pri jutranjem in večernem oblačenju,predvsem pa potrebuje nadzor in pa družbo.V zameno za pomoč nudiva bivanje v hiši(svoja soba)souporaba kuhinje in sanitarij.Živimo v okolici Maribora.Za vse ostale podrobnosti bi se dogovorili kasneje.Prosim,če kdo pozna pošteno mlajšo upokojenko,ki bi bila pripravljena živeti pri nas naj jo opozori na to obvestilo.Še enkrat moj kontakt [email protected].

New Report

Close