Najdi forum

Že cel dan se počutim, kot da sem pijana.
Imam zelo zelo nizek pritisk in se mi vrti! Imam občutek kot da hodim “postrani”.

Kaj mi svetujete? Naj pijem cel dan kavo (hec!)?

Mamica, razveseljuje me enaka tegoba, namreč nizek pritisk. Kadar te začne nositi postrani, pij enormne količine vode, tako se bo pospešila prekrvavitev in pritisk bo malce narastel.
Če boš ves dan pila kavo, ti bo začelo še šumeti v glavi – postrani boš pa vseeno hodila..

Če se ti da, naredi kuro s čajem proti nizkemu krvnemu tlaku, sicer je pa preverjeno najboljše zdravilo eno uro divjanja po trim stezi ali pa pri aerobiki.

lp
Modra

Ali katera ali kdo ve kaj več o tej “hoji postrani”? Meni se to pogosto dogaja, pa ne najdem povezave z “okolico”, o tem nisem nikjer nič prebrala, razen, tako mimogrede, da se dogaja v predklimakteriju. Ginekologinja pa mi je rekla, da bi naj se to dogajalo v času, ko menstruacije ni več.
Vesela bom vsake dodatne informacije.

C.

nova
Uredništvo priporoča

Meni pa se pritisk vsake toliko časa povisa in potem zniza. To se mi dogaja vsakih pet min. In takrat ko se to zgodi se mi precej zvrti, dobim mravlince in zacutim pritis v glavi kljub moji mladosti in velikemu pitju ne alkohole tekocine.

Lp <3

New Report

Close