Najdi forum

Domače zdravilo za hemeroide

Pozdravljeni,
Že nekaj dni imam probleme z hemoroidi,nekaj sem se parila nad kamilico
(priporočilo znanke)pa brez uspeha.ker so sedaj prazniki in lekarne zaprte,dabi si lahko nabavila mazilo,me zanima ali ima kdo od vas kakšen domači recept za ublažitev pekočih bolečin,(pa brez heca,Nastja)!!
Podrav MRKA

Totrovo olje. Več na forumu Zelišča.

Poskusi z ognjičevim mazilom.Meni je bolj pomagalo kot pa mazilo za hemeroide iz lekarne.Pa čimprejšnje izboljšanje ti želim.

nova
Uredništvo priporoča

Olivno olje.

Obilo uspeha!

Najbolj enostavno je, da si ga nakapljaš na prst in fino namažeš, najprej od zunaj, pa spet nakapljaš, pa še od znotraj, pa še nekajkrat. Prst si potem pač dobro umiješ (so tudi hujše stvari v življenju). Ponovi dvakrat, trikrat na dan.

… pred vsem tem pa obkladki iz ledenih kock…..

Vsem najlepša hvala,olivno olje je špica!
LP MRKA

locacorten

ne vem, če to ni premočno za vsak dan – to je res samo ZDRAVILO, ne pa BLAŽILO.

P.S.: jasno je, da moraš vse skupaj prej dobro umiti, najbolje z mlačno vodo pot tušem ali v bideju (seveda tudi od zunaj navznoter!).

Upam, da si že zdrava, saj nisi dobila od mene nobenega bolanega nasveta :))
lp

Mazilo, sestavljeno iz cca 30 naravnih rož… Poznam nekoga, ki ga prodaja. Sam sem ga preizkusil, prav tako moji kolegi, ki so imeli tovrstne težave. V roku 24 ur je tista mocna bolecina izginila skoraj v celoti.

oz. kje se dobi?bi lahko dobila naslov?

Nazadnje sem ga dobil pri domu v Tinjah, dal pa ga je gospod Jože Kopeinik (če sem pravilno napisal priimek, ne vem)

za Hemoroide je najbolse hrenovo zeleno listje v katere ^pa zavijes ledene kocke in to naravis debelo kot hrenovke –eno malo si v rit vtakni najmanj 10 cm druge pa si napravi kataplazme dolge 20cm
siroke pa 10 -to si pa kar okoli riti oblozi in obleci hlacke da to dobro tihci po vsej riti .To ti bo vse bolecine olajsalo v treh dneh Pa srecno

JA TO JE MOGOCE ZBOLJSAT Z OBLOZKI MLETEGA HRENOVEGA LISTJA V MIXERJU EN

GLAVO MLETEGA CESNA IN ZLICO GORCICE . TO VSE ZMESAMO Z ENIM DECOM OLIVNEGA

OLJA .. TO MESANICO POTEGNEMO PO TANKI BRISACI IN TO ZAVIJEMO KOT OTROSKO

PLANICO IN SI TO MED NOGE PREDVSEM PO RITI DAMO OD ZADAJ PA DO PASA DA TO

DRZI TO ZAMENJAS VSAKI DAN ..

Jaz si mažem anus z konopljinim oljem, namazan prst si poskušam prodreti čim globlje. Pomaga.

jaz se z zadevo ‘ukvarjam’ že od najstniških let dalje… nekaj notranjih podvezovanj in vsaj 7x izrezovanje zunanjega (ko se pojavi). V zadnjih letih me je enkrat ali veckrat na leto ‘speklo’ tam zadaj…nato boli kak teden, napravi se bulica, ki boli. te, ki me je doletela ene dva meseca nazaj, nalašč nisem šel izrezovat.. Mislim, da mi pomagajo detralex tabletke, prav tako sem pa 1x na dan začel piti ‘čajček’ iz kajenskega popra. Žličko popra v mlačno vodo in spiti. Je odvratno. Vendar, očitno pripomore nekaj pri prekrvavitvi…ene 3x sem si na začetku dal ‘notri’ še malo česna. Aja, pa malce vitamina E. Neverjetno…zadeva se je totalno poštimala, tisto ‘zrno’ splahnelo in se nazaj povleklo, kot da nikoli ni bilo nic narobe, najpomembneje je, seveda, da tudi nic vec ne boli. srecno

Iz lastnih izkusenj vam z veseljem povem, da takoj deluje na zunanje hemeroide ce olupis krompir in ga naribas, dodas malo olivnega olja, das na gazo in pustis da deluje cez noc to delas 7 dni. Za notranje pa odrezes krompir tako,da bo kot palcka, premazes ga olivnim oljem in vstavis v anus in pustis delovati cez noc. Krompir se bo itak zmehcal in ko gres na veliko potrebo bo sel ven. Res pomaga in ker vem kaksne bolecine so si zelim to cudezno domace zdravilo deliti tudi z vami. LP

Pravo konopljino olje mešano z olivnim oljem dela čudeže!!!!

New Report

Close