Najdi forum

Zaradi bolečin v sklepih bi potrebovala kakšno dobro mazilo, ali katera ve za kakšno dobro.

Justova brinova krema

Če znaš angleško, si malce preberi,kaj je MSM. Baje da zelo pomaga pri revmi in bolečinah v sklepih.Jaz jemljem tablete opti MSM zaradi težav s kožo in mislim, da je kar pomagalo. Pri nas jih še nisem zasledila, sama sem jih naročila iz Nizozemske, le ti jih uvažajo iz ZDA.Če te še kaj zanima, pa le piši.Lp

nova
Uredništvo priporoča

Moja mami ima sklepno revmo in je poizkusila že vse mogoče. Končno sva našli edino zadevo, ki ji pomaga in to je: Fitness lotion mit propolis ; Bad Ischler naturkosmetik Anzenberger.

Dobi se v firmi SIJ v Domžalah, vendar redko.

Ko se namažeš ali zmasiraš s to tekočino, se tisti del prijetno ogreje in poživi.Kri začne veselo cirkulirati in poživi tudi omrtvičene dele. Je tudi za športnike, ki jih zagrabi krč in podobno.

Želim ti, da se rešiš te revme! Srečno.

Pri artritisu pomaga mast, ki se dobi v Ribnem pri Bledu in jo izdelujejo po 100 let starem receptu. Vec glede na zanimanje.

lep pozdrav

Kaj pa gel EIS-GEL ,Von Natur aus gut.

Zanima me. če ima s tem kdo izkušnje.

srečno

Pojdi v koprive oz. se z njimi odrgni po sklepih, kjer išaš težave

Mene pa zanima, kaksne izkusnje imate z Orudis gelom (Italija)

ALI IMA KDO E NASLOV ZA NAROČILO ZA KREMO ZA IŠIJAS IZ NIZOZEMSKE HVALA

Revmatične bolezni je potrebno resno zdraviti, zato ob mazanju z različnimi kremami obiščite še revmatologa. Bolezen napreduje, s pravimi zdravili pa se lahko vsaj onemogoči hitro napredovanje. Revma lahko napreduje tudi na notranje organe in takrat je pomoč lahko že prepozna. Vis e kar mažite, a revmatologa pa le obiščite. Je pa tako, da pravih revmatičnih bolečin človek skoraj ne more zdržati.

Kje se da to kermo naročiti oz. dobiti?
Hvala za oodgovore.

ps. Mislil sem na kremo MSM fitness lotion mit propolis proizvajalca Bad ischer. Krema je iz Amerike
Hvala za odgovore

IMAM DOBRO KREMO NARAVNEGA IZVORA KI SE NE DOBI NE V LEKARNI IN NE V TRGOVINI ČE JO ŽELITE VAM JO ZRIHTAM CENA 10 EVROV.ŽE VEČJIM JE POMAGALA.ČE JO ŽELITE DOBITI SE JAVITE NA EMAIL [email protected]

VDDDDD

Najboljse zdravilo za isijas je krema materina dusica od Justa in olje 31 od Justa..namazes kremo na bolece mesto in das gor par kapljic olja bolecina mine V eni uri..

proti revmi, antibolečinsko deluje CBD/smola industrijske konoplje. Ni psihotropna in jo lahko uživajo tudi otroci in živali za številne zdravstvene težave.

Točno tako, prava cbd krema narejeno za to tegobo. Zraven pa cbd terapijo, preverjeno pomaga.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO

Sestavine:

• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke;
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje
• koncentrirana konopljina smola

Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.
Kožne bolezni: Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Bolezni mišic, sklepov in kosti: Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.
Bolezni krvno-žilnega sistema: Flebitis, razjedanje žil, krčne žile
Bolezni dihalnih poti: Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)

piši na: [email protected]

Vsi potrebujete kreme, pripravke, pripomočke ZA razne tegobe, jaz pa PROTI njim. :))))))

New Report

Close