Najdi forum

rada bi se dopisovala z ženskami in moškimi – starimi od 50-60 let – ki so se pred kratkim ločili ali razšli z dolgoletnim partnerjem.
trenutno bi si rada preko maila našla nekaj novih prijateljev, s katerimi bi lahko pokramljala in si na ta način medsevojno olajšali dušo, se izpovedali drug drugemu, svetovali, sčasoma pa bi mogoče celo navezali prijateljske stike in se kje dobili.
torej, če je kdo med bralci tega foruma zainteresiran, naj se javi. čakam vašo pošto
moj mail: [email protected]

Jaz najbrž itak odpadem, sem srečno poročen (pa ne po svoji krivdi)

A poročene ne pridemo v poštev za dopisovanje.

lp krilčica

nova
Uredništvo priporoča

Ne, če ne pridemo v poštev poročeni, tudi neporočene ne in pika!

Se oproščam, napaka!
Mislil napisat POROČENE, ne neporočene!

pravzaprav, zakaj pa ne. seveda bom vesela, če se javiš na moj mail.
bova pa kakšno drugo temo obravnavali ne pa nesrečno življenje brez partnerja.
lep pozdrav

Rad bi se dopisoval z starejšimi moškim ki so iskreni,iskušeni

Ja, ni rečeno da je to nesrečno obdobje. Sama sem trenutno v fazi odločanja, ker takega življenja s partnerjem oz. možem enostavno ne morem več.
Mož se trma in ne govori po več mesecev-poročena sva 38 let, nikoli ne vem ali bo vpil, tulil ali bo čisto tiho, da ne omenjam njegovega besednega zaklada. Vem, da sem sam kriva, ker sem slabič in ne potegnem neke črte, ampak vedno najdem neki AMPAK….
Kar korajžno, vam kar malo zavidam, ker si boste lahko sami krojili naprej življenje

Skriti cvet,

tudi jaz sem se pred nekaj leti ločila. Želim si nova poznanstva, za kakšno kavico, klepet, tudi kakšen izlet, zelo rada hodim v naravo. Otroka sta že odrasla, tako, da mi včasih kar manjka malo prijetne družbe.

Štejem rosnih 54 let in sem iz Ljubljane.

LP

Če lahko pripomnim, skriti cvet je to pisala leta 2005?$Se ne motim?.LP.

Ja in kaj je takega napisala??? Nikogar ni žalila. Napisala je samo svoje mnenje.

Dobr si pripomnil, je s tabo vse v redu???

Rozalija,

če še prebiraš te vrstice se oglasi; se domeniva za kakšno kavico ali izlet, če bova zato; moja leta in situacija sta podobna tvoji.

Ali si starejše gospe še dopisujejo? Rada bi se pridružila prijetnim pomenkom.
Ivana


[/quote]
[/quote]

New Report

Close