Najdi forum

predlogi za piknik

Poleti praznujem abrahama in bi rada pripravila piknik. Ve kdo za kak lep kraj okolica lj. ali gorenjska. Najela bi tudi kako kočo pa žar-peka.
Prosim za kak vaš predlog.Vnaprej se zahvaljujem.

Hoj Mara!
Jaz vem za en dober piknik plac v blizini Ljubljane, pa vendar ne tako dalec, da ne bi imela obcutka, kakor da ste v neki “divjini”.
Tenis klub Sabina, Gajnice pri Skofljici ( se malo naprej od Tlak! ), tel. stevilka: 041-635-633, gospod Franci.

Tam imajo veliko zunanjih, lepo urejenih povrsin, pa urejene sanitarije, pa eno tenis igrisce in kos za kosarko…Pa ni problem, ce zacne dezevati, kajti tudi notri ima veliko lepega prostora..Za peko na zaru in za vse ostalo se zmenis tako, kakor si zelis ( ali Ti on pece in streze, ali si sami v svoji reziji in vse ostalo. ..) Pac poklici in bos povedala, kaj si zelis in kako in gres pogledat ze prej, preden se odlocis in rezerviras prostor. Je pa kar veliko interesa in zato ni slabo planirati ze kar nekaj casa vnaprej in si zagotoviti prost termin. Veliko je odvisno tudi od tega, kako veliko druscino imas v nacrtu povabiti.
Srecno! LP!

Poglej na pikniki.si – tam ponavadi jaz gledam ko iščem piknik lokacijo

nova
Uredništvo priporoča

mačkov senožet v pirničah…poguglaj za kontakt, jaz sem imel tam poročno zabavo…odličen plac in lastnik

Na pikniku se lahko primerno obnašamo ne vpijemo kjer motimo drugo ljudi kji živijo v bližini .
Tako je primeren prostor kakšni travnik da se bolje sprostimo .
Lahko imamo gasilske klopi da se varno počitimo .
Potem imamo primerne igre lahko je tudi glazba za ples .
Vendar upam da sem ti dal dovolj moznosti .

New Report

Close