Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši Kako do ”izgubljene” davcne stevilke?

Kako do ”izgubljene” davcne stevilke?

Stvar je taka:
nedolgo nazaj mi je bila vkradena denarnica, v kateri sem imela tudi tisti listek, kjer je napisana davcna stevilka. To stevilko bi zdaj nujno rabila, pa nimam blage veze kje jo naj (ponovno) staknem. In tako se zdaj obracam na vas, v upanju, da mi lahko kdo pomaga s kaksnim pametnim nasvetom. Hvalezna bom do nezavesti. ;-))))

Lp, *tejca*

Zaboga, kliči na svojo davčno enoto (izpostavo) in prosi za izpis (potrdilo) davčne številke).
Saj zato pa so javni uradi – da jih kaj vprašaš.

Izpisek z navedeno davcno stevilko dobis na svoji enoti DURS-a. Ce si zaposlena pa mora tako ali tako biti v evidenci firme arhivirana tvoja DS…
LP!

nova
Uredništvo priporoča

Ja… doma poglej, sej jo imaš na pisano vsako let na vsaki odmeri dohodnine! Pa še kje bi se jo dalo dobiti.

TAKO JE. Ko sem jo jaz izgubila, sem na davčni zaprosila za ponovni izpis številke in so mi jo poslali.

Sicer svojo številko poznam, ampak je fino če jo imaš “uradno” zapisano.

SONČKA pošiljam VSEM.

Hvala Sonce za soncka..Pogledam skozi okno in…Glej, res si posijalo! 🙂 LP!

:)) madonca ste osladni s temi sončki :))

Pokličem na davčno in mi povejo, da je moja davčna številka “huda” tajnost in da mi je ne bojo povedali… Davčna pa se nahaja v moji e-banki, na vseh računih in pogodbah, ki mi jih pošiljajo elektro, komunala, telefon, televizija, davčna uprava, AJPES, e-banka, …. Skratka mojo davčno vedo skoraj vsi v Sloveniji vključno z mojo ženo, samo jaz ne 😉

da imate ob izgubi davčne probleme? Saj to je čisto navaden črnobel listek s številko in žigom. Sem si za
vso družino že v začetku naredila nekaj kopij, tu in tam kdo izgubi, pa jih ponovno preslikam. Ali imate
kakšne posebne , ali jaz jemljem preveč enostavno?

New Report

Close