Najdi forum

Ima kdo izkušnje s klik ponudbo ki je na fb?? Prodajajo razne izdelke?
Hvala

Paket so mi poslali 3 tedne po naročilu.
Ko končno dobim paket….SUPRISE… napačen izdelek.

Po dogovoru s KLIK PONUDBO pošljem paket nazaj v LJ s kjer je tudi prišel. Na paket napišem odkupnino + poštnino. Vsak drugi dan jih po messengerju opozarjam naj dvig ejo paket…ja ja ni problem.
Čez 14dni dobim paket nazaj.
Njihov odgovor je bil, da imajo v LJ samo skladišče kjer ne prevzemajo paketov z odkupnino in naj jim ga ponovno pošljem navadno na moje stroške, nakar mi vrnejo na trr kupnino in vse ostale stroške. Japajade 🙂

Zdaj gledam da bi jih enostavno iztirjal po pravni poti…nekaj 10€ je vseeno nekaj dnarja.

Zame so nateguni no.
Kako so drugi zadovolji z njimi pa ve vem…

In zdaj spet čakam po dogovoru kurirja, ki naj bi prišel po paket. Seveda ga ni od nikjer.

Zadeva se leče že dva meseca in počasi jih imam že prek glave. Sprožil bom zadevo naprej na evropski tržni inšpektorat.

nova
Uredništvo priporoča

Je mogoce pri njih kdo narocil kuhinjo in jo dobil? Ce ja kako ste zadovoljni?

V kolikor pri njih kaj noročite in pride domov naročeno…potem je vse ok.

Če pa zašutrajo kot je omenil nenonenc…potem ne pridete nikamor v dogovarjanju z njimi. Napačen paket mi že več mesecev leži doma in čaka njihovega kurirja za menjavo.

TOTALNO NERESNI TRGOVEC TALE KLIK PONUDBA….OBVOZ OD NJIH

Slabe, po odstopu od pogodbe čakam na denar že en mesec.

Hrvaško podjetje (izhaja iz računa),
komunikacija po telefonu ni mogoča (objavljena slovenska tel. št, ki ni nikoli bila dosegljiva, oz. je odklopljena),
edino preko fb sporočajo tu in tam kakšen odgovor
fb je v ponudba v slovenščini, samo nobenih drugih splošnih pogojev ni objavljenih,
pišejo nam odgovore, ki ne držijo
bomo prijavili na Evropski potrošniški center.

Zelo zelo nezadovoljni.

tudi jaz imam enako težavo s KLIK ponudbo z vračilo izdelka, čakam kurirja že mesec dni. Vsakič rečejo, da bo prišel do konec tedna, da bodo preverili … kurirja od nikoder.
Sem jim že rekla, da jih bom prijavila na tržni inšpektorat, pa zdaj vidim da ubistvu ni slovensko podjetje…

Pozdravljena,

ali ste uredili zadevo s KLIK ponudbo?

Pri meni enako, čakam mesec in pol na kurirja za vračilo, pa nevem več kaj naj raredim…

Hvala

Ste pač imeli smolo pri nakupu…kolikor sem zasledil in tudi sam naročeval je nekaj tisoč kupcev bilo zadovoljnih.

Stvarno su neodgovorni.dobio sam sto nisam narucio.

Cakas skoraj en mesec, da dobis je katastrofa. Pa tukaj ni kriv GLS, temvec oni sami, ker ti paket posljejo tedne po narocilu.

Sam osebno vsekakor nikoli vec ne bi narocal pri njih.

Sicer je že nekaj mesecev mimo a vseeno…

Sprožil sem evropski tržni inšpektorat. Denar sem dobil povrnjen po skoraj letu dni (sorry Klikponudba…a drugače z vami ni šlo)
Kontaktiral sem jih tudi za vračilo napačnega paketa…pa so me blokirali.

Z njimi ni dobro imeti opravka! Prodajajo ceneno in ničvredno blago. Naročila sem posodo, ki je prišla po cca 1 mesecu. Ker je slabo pakirana je bila vsa obtolčena in seveda neuporabna. Reklamacije ne želijo rešiti in se kar nekaj izgovarjajo. Ko sem jim zagrozila z inšpekcijo so me blokirali na FB in onemogočili komunikacijo. Z eno besedo povedano banda goljufiva

Sem dobil narobe izdelek in me 3 mesece zavajajo za zamenjavo.
Prvo so mi rekli da u naslednjih 10 dni dobim izdelek, potrm pa da bodo preverili kaj se je zgodilo. 1 mesec minil i so mi rekli da se u narednih 14 delovnih dni bo oglasil kolega z informacijami. Ko ke cas minil so mi povedali da bodo preverili kje se je zataknilo. Zdaj so mi napisali da so izdelek poslali po GSLu in da pricakujem u narednih 2 tedna ne da bi mi dali stevilko paketa. Sem preveril pri GSL ju in paket ne obstaja. Vi pa vodite ali boste narocili pri tej ozbiljni firmi!

Tudi jaz sem pri njih naročila komplet jedilnega pribora. dobila po treh tednih, vendar je pribor neustrezen, celo nevaren. Žlice so ostre, nazobčane, zato želim izdelek vrniti, pa od njih ne dobim nobenega odgovora. Razmišljam o prijavi inšpektoratu in policiji, saj prodajajo dobesedno nevarne izdelke. Take žlice si ne upam dati otroku v roko, kaj šele v usta ker se bo porezal.
Telefonska številka ni nikoli dosegljiva, na e-pošto ne odgovarjajo.
Tudi jaz ne vem kako naj dobim plačan denar nazaj

Dvakrat naročil pri Klik ponudba, prvič en kos manjkal, pisal na e majl, se opravičili in čez cca. pet dni dobil manjkajoče.Drugo naročilo prišlo čez en teden ,a pri motorni žagi manjkal meč.Takoj reklamiral,pa polali bodo ,pa enkrat pišejo v slovenščini,enkrat v hrvaščini, mi je vseeno,ampak meča še nisem dobil.Ne ostane druga kot da jih prijavim.Kako je paket bil zapakiran ,kot da je preživel obje svetovni vojni. Moram jih prijavit ,silijo me v to.

Nateg na veliko, sem narocil novoletne lučke, piše da so za zunaj. Smrtno nevarno saj do 220 v brez neke izolacje. Vrnil sem jih nazaj tako kot so zahtevalu, ni ne denarja ne paketa več. Niti se ne javljajo več. Razmišljam o prijavi za krajo. Preden kaj naročite oreverite in jih pokličite na objavljeno št. Če se sploh kdo javi.

Pa še nobenega računa ne dobiš, ko mi je dostavljalec predal paket, sem misli da je račun v paketu. In računa sploh ni nikjer. Mislim da tu je tudi sokriv odpremjevalec GLS ki posluje z njim na cuden način.

Danes prejel grelno pipo od klikponudbe, škatla raztrgana in polepljena v njej pa druga rabljena pipa

!?

Na mail ne odgovarjajo ,gsm nedosegljiv…organiziran kriminal!

New Report

Close