Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Starejši so modrejši Vprašanje za prebivalce Grosuplja (Sončni Dvori)

Vprašanje za prebivalce Grosuplja (Sončni Dvori)

Nisem vedela, v katero temo naj tole dam, pa naj bo tukaj…

Pred nekaj meseci sem se preselila v Grosuplje, natančneje v Brezje pri Grosupljem (Sončni Dvori).
Tukaj sem zelo zadovoljna, a me je začela zelo motiti ena stvar (posebej zdaj, ko je topleje in imam priprta okna).

Vsak dan, brez izjeme, je večkrat slišiti grozljivo pasje tuljenje, cviljenje… kot da bi tulil velik trop psov. Prvikrat že zelo zgodaj zjutraj (okrog 6h) potem pa čez dan zagotovo še enkrat ali dvakrat, pa spet zvečer.

Če bi šlo za enega psa, bi še razumela, da morda pogreša lastnika. Tako pa je slišati, kot da bi naenkrat začelo tuliti vsaj 5, 6 psov.

Čeprav imam zelo rada pse, me ta pasji tulež, ki je zelo glasen (a ne prihaja iz stanovanjskega kompleksa), izjemno moti, predvsem zato, ker ne vem, ali je s temi psi kaj narobe (sliši se kot da so v mukah). Če bi vedela, za kaj gre, bi morda lažje razumela.

Če ima kdo morda informacijo o tem, kaj se dogaja s temi psi in zakaj tako grozno tulijo in cvilijo (vsi naenkrat) bi je bila zelo vesela…

New Report

Close