Najdi forum

Imam dedka, ki je zelo slaboten in včasih pade. Živi z babico, ki mu v takih primerih tudi sama vse težje pomaga. Od bližnjih imata le mene, ki živim na drugem koncu Slovenije, in mojega očeta, ki pa ne more zapuščati svojega delovnega mesta, če je v službi. Mi lahko mogoče pomagate z informacijo, ali je v Mariboru kak dežurni center, ki lahko v takih primerih na dom pošlje na pomoč negovalca. Na internetu sem našla nekaj podjetij, ki se s tem ukvarjajo, ampak samo za druga območja. Že vnaprej se vam iskreno zahvaljujem za nasvet.

Dogovorite se s sosedi.
Gotovo je kakšen mlajši upokojenec ali pa s kakšnim daljnim sorodnikom, da ga babica lahko pokliče.
Pa mu za to nekaj plačajte.

Skratka bodite odprti in sprašujte.

Vnukinja, pozdravljena.

Ste morda pogledali Center za pomoč na domu Maribor?

Morda pogledate tudi Seznam zasebnikov in pravnih oseb, ki opravljajo socialno varstvene storitve na podlagi dovoljenja za delo in so vpisani v register zasebnikov in pravnih oseb, ki opravljajo socialno varstvene storitve, ki ga vodi MDDSZ. Tam je moč najti kar nekaj takšnih, ki nudijo storitve za Maribor.

Lep pozdrav, Marina Dobnik uni. dipl. prof. šp. vzg, limfterapevtka, doktorska raziskovalka Aplikativne kineziologije Spletna stran: www.celostni-pristop.si E-pošta: [email protected] Tel.: 040 779 779

New Report

Close