Forum.Over.Net

Starejši so modrejši

Veliko znanja, spoznanj, prodorno mišljenje, ustrezno ravnanje, bogate življenjske izkušnje – modrost, ki jo starejši imajo veliko. Povprašajte jih in izmenjajte izkušnje. Pozabite na samoto in poglejte, kdo od sovrstnikov se skriva tukaj.

Več na: www.celostni-pristop.si

Klik ponudba

Default avatar

Monika12

Ima kdo izkušnje s klik ponudbo ki je na fb?? Prodajajo razne izdelke?
Hvala
Default avatar

nenonenc

Paket so mi poslali 3 tedne po naročilu.
Ko končno dobim paket....SUPRISE... napačen izdelek.

Po dogovoru s KLIK PONUDBO pošljem paket nazaj v LJ s kjer je tudi prišel. Na paket napišem odkupnino + poštnino. Vsak drugi dan jih po messengerju opozarjam naj dvig ejo paket...ja ja ni problem.
Čez 14dni dobim paket nazaj.
Njihov odgovor je bil, da imajo v LJ samo skladišče kjer ne prevzemajo paketov z odkupnino in naj jim ga ponovno pošljem navadno na moje stroške, nakar mi vrnejo na trr kupnino in vse ostale stroške. Japajade :)

Zdaj gledam da bi jih enostavno iztirjal po pravni poti...nekaj 10€ je vseeno nekaj dnarja.

Zame so nateguni no.
Kako so drugi zadovolji z njimi pa ve vem...
Default avatar

nenonenc

In zdaj spet čakam po dogovoru kurirja, ki naj bi prišel po paket. Seveda ga ni od nikjer.

Zadeva se leče že dva meseca in počasi jih imam že prek glave. Sprožil bom zadevo naprej na evropski tržni inšpektorat.
Default avatar

Klik1

Je mogoce pri njih kdo narocil kuhinjo in jo dobil? Ce ja kako ste zadovoljni?
Default avatar

Dečko1

V kolikor pri njih kaj noročite in pride domov naročeno...potem je vse ok.

Če pa zašutrajo kot je omenil nenonenc...potem ne pridete nikamor v dogovarjanju z njimi. Napačen paket mi že več mesecev leži doma in čaka njihovega kurirja za menjavo.

TOTALNO NERESNI TRGOVEC TALE KLIK PONUDBA....OBVOZ OD NJIH
Default avatar

mavrica1234

Slabe, po odstopu od pogodbe čakam na denar že en mesec.
Default avatar

mavrica1234

Hrvaško podjetje (izhaja iz računa),
komunikacija po telefonu ni mogoča (objavljena slovenska tel. št, ki ni nikoli bila dosegljiva, oz. je odklopljena),
edino preko fb sporočajo tu in tam kakšen odgovor
fb je v ponudba v slovenščini, samo nobenih drugih splošnih pogojev ni objavljenih,
pišejo nam odgovore, ki ne držijo
bomo prijavili na Evropski potrošniški center.

Zelo zelo nezadovoljni.
Default avatar

lučka123

tudi jaz imam enako težavo s KLIK ponudbo z vračilo izdelka, čakam kurirja že mesec dni. Vsakič rečejo, da bo prišel do konec tedna, da bodo preverili ... kurirja od nikoder.
Sem jim že rekla, da jih bom prijavila na tržni inšpektorat, pa zdaj vidim da ubistvu ni slovensko podjetje...
Default avatar

lučka123

Pozdravljena,

ali ste uredili zadevo s KLIK ponudbo?

Pri meni enako, čakam mesec in pol na kurirja za vračilo, pa nevem več kaj naj raredim...

Hvala
Default avatar

kupec

Ste pač imeli smolo pri nakupu...kolikor sem zasledil in tudi sam naročeval je nekaj tisoč kupcev bilo zadovoljnih.