Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija najboljsi zobozdravnik v Sloveniji

najboljsi zobozdravnik v Sloveniji

Vem, da vi tezko poveste, kateri je najboljsi zobozdravnik v Sloveniji, ampak me vseeno zanima. Lahko mogoce poveste, kateri zobozdravnik v Sloveniji dela res vrhunsko, sploh prevleke in pa kozmeticne popravke na zobu. Torej mora imeti tudi dobrega zobotehnika. Upam, da mi boste lahko ogovorili na to vprasanje. Zanima me samo vase mnenje, ker po mojem mnenju poznate tudi druge zobozdravnike in njihove kvalitete. Naj cena ne bo kriterij, kajti rajse dam vec denarja za storitev, ki je dobra, kot pa da bi nekaj in poceni, za kar bi potem lahko obzaloval.

Ce vi ne veste oziroma ne zelite povedati, prosim da pustite vprasanje na forumu, da svetuje kdo drug, ceprav mislim, da bi vi lahko vec vedela in bi vam zaupal. Lahko mi tudi ogovorite na e-mail, da ne bi delala reklame po forumu. Email: [email protected]

Veselim se vasega odgovora.

Boris

Spoštovani Boris1,

res vam ne znam odgovoriti na to vprašanje, ker ne poznam veliko zobozdravnikov. Zobozdravniki večinoma vidimo le svoje paciente, paciente drugih zobozdravnikov pa le, če k nam pridejo po prvo pomoč.
Osebno menim, da so/smo nekateri zobozdravniki dobri na enih področjih, drugi pa na drugih.
Z veseljem pa bom počakala mnenja drugih, čeprav menim, da bodo odzivi različni in precej nezanesljivi (vsaj kar se tiče strokovnosti).

Ja saj ravno to me malo moti. Ponavadi ljudje nimajo ravno izkušenj z več kot petimi zobozdravniki, veliko jih ima zobozdravnika daljse obdobje. Torej bi vsak lahko pohvalil svojega zobozdravnika, ker z drugimi nima ali ima bolj malo izkusenj.

Prav zato sem mislil, ce obstaja kaksna bolj znana lestvica zobozdravnikov, ki resnicno spadajo med samo smetano slovenskih stomatologov. V mojem primeru me zanimajo kot sem ze povedal prevleke, dodal pa bi se luske. Torej estetsko zobozdravstvo. Torej Lokacija ni pomembna.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani Boris1,

žal ni tako kot si predstavljate – no, vsaj jaz ne poznam lestvice zobozdravnikov.

Boris1, če še vedno iščete DOBREGA zobozdravnika, poznam enega v Mariboru(v bistvu je ženska). Ima tudi zelo dobrega tehnika. tel št. ordinacije 02 320 22 00
Opravlja vse našteto(od vaših želja) in zelo zelo natančno.

LP

Pozdravljeni,

res nisem poklicana, da bi ocenjevala delo svojih kolegov. Pravzaprav bi težko določili kriterije po katerih bi lahko rekli, da je nek stomatolog najboljši!?? Vsak opravlja svoje delo kar najbolje po svojih zmožnostih in znanju v določenih okoliščinah.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close