Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija (strah pred zobarjem)POLIMEDICAL-splošna anestezija

(strah pred zobarjem)POLIMEDICAL-splošna anestezija

Pozdrvaljeni!
Jih kdo pozna?
kaj menite ?
http://www.polimedical.si/s/

Tu pa nekaj ne bo stimalo.Nobenega priimka,naziva ali kaj podobno….ne vem ne vem…

Glih tole je tudi mene takoj zmotlo !!!
Pa kje bi se dalo sploh to preverit,oz ali kdo kaj več o njih ve ??

nova
Uredništvo priporoča

lp

pa saj imate vse kontaktne podatke pod “kontakt”: naslov, tel. in fax št. ter e- mail.
naziv pa je polimedical slovenija, vam ni kapnilo? so tud v tis-u

tu pa je še nekaj debate: http://med.over.net/forum5/read.php?13,537917,5542231,quote=1

meni je to bolj čudno, da ne pišejo priimke zdravnikov oz. ekipe, pač pa le imena—to je res čudno!

sigurno pa ni glih brezplačno, cene bi lahko vsaj omenili, če že konkretno nočejo nič objaviti.

kaj pa če ti dr. da pred posegom pomirjevalo-si do tega sloh upravičen, da ti za ta namen da recimo kak apaurin, tableto?

lp

nedr. saj ne gre zato,da se nebi vedlo kako do njih pridet.vsem je jasno da za kontakt se pod telefon in mail pogleda 😉
bolj me zanima če ima kdo izkušnje z njimi..mogoče se javi kakšen s krasa,ki kaj več o njih ve 😉

kolikor sem ujel je edn na primorskem, Koper, vendar so tako posegi zelo dragi.Sosed je poklical kliniko in so mu povedali da brez pregleda ne morejo nič povadat.Vendar se lahko tudi kreditira…

NEVEM ČE JE LIH TAKO ,DA SE LAHKO KREDITIRA,IZ LASNIH IZKUŠENJ POVEM GOTOVINA AL PA NIČ!!!

Karin ali si ti bila pri njih?
Ne morem verjet,da noben nima izkušenj pri njih:(

Kje ste vsi “v strahu”?a ste se ga rešili in našli ustreznega zobozdravnika?
Mene še vedno zanima POLIMEDICAL!kjeeeeee lahko dobim koga z izkušnjo pr njih??? :(:(

Oj…upam da nisem prepozna z odgovorom!

Jaz hodim k njim v Kopru!
Imela sem nepopisen strah do zobozdravnikov, vendar odkar hodim k temu, sploh ne vem več kaj je strah!
Za splošno anestezijo ne vem kako gre, vendar pa brez problema dobim lokalno anestezijo…zobozdravnik sploh ne komplicira!
Pove kakšno je realno stanje, pove koliko bo stalo delo, zdravljenje itd itd, tako da imaš čas se odločit, se pogovarja, se heca, je nasmejan, dobre volje, prijazen in karkoli ga vprašaš ti bo odgovoril, napisal in narisal, v glavnem prikazal tako da človek razume zakaj in kako.

Kar se tiče cene…hmmm…. težko je reči če so dragi ali ne. Po mojih izkušnjah so nekaj srednjega.

Tako, jaz sem se odločila, da vsekakor ostanem pri njih. Na socialno zobozdravstvo sploh ne pomislim več.
Imam hud granulom in je zob dobrih 95% uničen. Poleg tega, je še kar nekaj zob slabih. V zadnjih petih letih sem zamenjala že 4 zobozdravnike…ta je 5.!! Prvi od vseh mi je povedal, da škripam z zobmi in da imam zobe čisto znucane, pa še počene zaradi stiskanja.

On je tip zobozdravnika, ki ne bo zob spulil kar tako, ampak bo probal vse možno, da ga bo rešil.

Mimogrede…pri njih nisem še doživela bolečine!!!!

Jaz ga ne menjam za nič na svetu!!

LP

cucka82 sem šela zdej vidla tvoj odgovor.
A ta isti ki dela na krasu dela tudi v Kopru?
Po novem letu jih tudi jaz kontaktiram.upam da mi končno rata.

Dove…

Ja v bistvu ja..ta dela tudi na krasu…
V bistvu sta dva ki delata, s tem da eden je skozi na krasu, ta drugi pa na obeh krajih!
Jaz sem glih danes bla pri njemu! 🙂

Čimprej tem bolje…

LP

lep pozdrav vsem…
vidim da imate tukaj dosti dobate o tem,kdo so,kaj so in placila…
lahko vam dolocene stvari povem iz prve roke,saj sem bil njihov pacient…
glede na moje izkusnje z zobozdravnikov na stajerskem in ko sem poslusal od drugih njihove izkusnje z ostalimi zobozdravniki,lahko recem,da so POLIMEDICAL,svoj svet zobozdravstva…
prvo se zacne pri njihovem odnosu do pacienta,ta je enkraten in kaj je najbolj pomembno,je to,da je CLOVESKI !!!!!! so ekipa strokovnjakov na celotnem zobozdravstvu…
res je,da je placljivo,ampak tukaj ves,zakaj placas,saj ti naredijo tudi temu primernu..zelo profesionalno in vrhunsko….
meni so polepsali nasmeh in z tem tudi zivljenje,saj zaradi njih se lahko smejim in nimam nobenih problemov vec….
marsikateri zobozdravnik bi moral k njim,da se nauci,kaksen more biti odnos med pacientu in zobozdravniku….in pa seveda,kako se dela profesionalno…
ce pa ima se kdo kaksno vprasanje,pa lahko kamot vprasa…
se enkrat hvala ekipi polimedical….
ALES..l.p.

evo tudi jaz sem bil pri njih na pregledu, saj imam praktično celo zobovje v pizdi.. ja to se zgodi po dolih letih zanemarjanja ustne higijene. pač to pripisujem mojem punk rock stilu življenja.. jebiga.. odnosi so super z njihove strani, res da se poseg plača ampak je brezboleč in zahteva samo en obisk. tako na me čaka operacija nekje v novembru in če vas zanima napišem še kaj po njej.

A si že bil na operacij? Kulk eurov je to? Pa to res vse v 1 dnevu zrihtajo?

@doors: prosim, če po operaciji napišeš kako je bilo.. super pa bi bilo, če bi lahko zaupal tudi ceno. Še to – si imel poseg v splošni anesteziji? Hvala in srečno 🙂

Živjo.jst mam izkusnje z njimi so v isti vasi kot jst in so top tadzga zobrja se nism srecla se heca pogovarja s tabo kar je pa najblse brez bolecin res da so dragi je pa kvaliteta.ekipa pa zlata.pa 2 sta en je bl za italjanski trg ker hodjo gor. Priporocm

Lahko kdo napiše kakšno ceno storitev? Se že nekaj časa odločam da se prijavim pri njih…

Zelo kvalietna klinika. Pod anestezijo izvajajo vse operacije…tudi kirurg je in naredi vse tam in je TOP res.

Zivjo!

Mogoce je splošna anastezija malce velik korak za zobozdravstven poseg. So tveganja.
Pri moji hčerki (7let) so pri Babitu v Ljubljani opravili puljenje zobka s smejalnim plinom. Mislim, da sprejemajo tudi odrasle. Zobozdravnica je Spela Burnik Bobič in je zelo prijazna! Hčerka pa je po posegu dihala še čisti zrak in je bila v 5 minutah spet mali živahni hudiček.

Predlagam, da poskusiš prej smejalni plin, preden se daš čisto v nezavest, še posebej če jim ne zaupaš 100%

New Report

Close