Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija boleca sprednja dva zgornja zoba

boleca sprednja dva zgornja zoba

Pozdravljeni, par dni imam nek obcutek pritiska oziroma kot da bi mi nekdo vlekel narazen sprednja dva zgornja zoba( leva in desna 1 ce razumete). Na notranji strani imam na dlesni neko “rano” ki me skeli ko jem in si jo nonstop ranim ampak to mislim da nima veze. Pa bolita me samo ta dva zoba, vse ostalo celjust ostali zobje je normalno), noben zob se ne miga, sem imela zacetek kariesa ampak na spodnjih zobeh.Kaj mi svetujete scem bi si ublazila bolecine? Stara sem 19 in kadim. Zobe si umivam 2-3 na dan. Sem pred 2 letoma zakljucila ortodontsko zdravljenje z fiksnim aparatom, morala bi nositi snemljivega ob vecerih ampak ga res redko kdaj nosim. Mislite da me boli kr zobje “rastejo” in se nekak hocejo premikat v svojo stran?
Hvala za pomoc in lep pozdrav

Pozdravljeni,

glede na vaš opis, res težko zaključim, kaj bi lahko bil vzrok vašim bolečinam, žal. Mogoče bi bilo primernejše, da obiščete svojega zobozdravnika. Dodala bi le še to, da vaši zobje ne rastejo več, je pa možno, da se premikajo, glede na to, da ne nosite redno zobnega aparata, ki vam je bil predpisan za fiksacijo zob po ortodontski terapiji.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Pozdravljeni,

glede na vaš opis, res težko zaključim, kaj bi lahko bil vzrok vašim bolečinam, žal. Mogoče bi bilo primernejše, da obiščete svojega zobozdravnika. Dodala bi le še to, da vaši zobje ne rastejo več, je pa možno, da se premikajo, glede na to, da ne nosite redno zobnega aparata, ki vam je bil predpisan za fiksacijo zob po ortodontski terapiji.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close