Najdi forum

Bolečina

Pozdravljeni,

imam eno morda malce nenavadno vprašanje, pa vendar… sem v tujini in v tem trenutku bi težko prišla do zobrazdravnika, zanima me pa sledeče:
Tri dni že čutim bolečino (menim, da izvira iz enega zoba) – bolečino čutim ko skočim, ko se premikam… skratka, zob me ne boli niti če jem na tej strani niti ni občutljiv na toplo / hladno.
Boli me na področja zoba le, ko skočim, hodim, grem tečt… skratka, ob gibanju čutim bolečino.
Morda mam občutek takšen, kot da je zob v notranjosti “votel”, ampak a bi lahko potem šlo za tako bolečino, kot jo zgoraj opisujem.
Ali bi bilo sploh možno, da bi to bil problem v zobu? Namreč, nikoli v življenju se še nisem srečala s takim tipom bolečine pri zobu?

Za odgovor se Vam najlepše zahvaljujem.

Pozdravljeni,

lahko gre za spremembe v sinusih, če je to v zgornji čeljusti, bolj verjetno pa za spremembe v zobu. Predlagam, da obiščete zobozdravnika, ki vam bo postavil pravo diagnozo; na osnovi kliničnega pregleda, rtg analize, anamneze.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close