Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Boleč Modrostni zob huda bolečina – Pomoč!!!

Boleč Modrostni zob huda bolečina – Pomoč!!!

Pozdravljeni!

Imam hude resne tezave z modrostnim zobom spodaj levo, ki ga moram odstraniti ker mi povzroca tezave. V nedelo sem mela 40 temperaturo hudo bolecino ni nič pomagalo sla k dežurnemu zobarju ki je napisal sam antibiotik amoksiklav. Danes ponovno sem šla k zobozdravniku in je reku da morm ga odstranit vendar ni nic naredu ker trenutno imam tudi tezave z zavarovanjem in nimam zavarovaja. Vendar za odpuljenje zoba bi plačala sama ce bi mi ga vn dal vendar zobozdravnik ni sploh poslusal je reku da uredim zdr. kartico in me poslau doma! Katastrofa!

Zob povzroča tezave vnetje v ustih, vnetje mam v ušesu, brezgavko imam spodaj pod vratom, vnetje dlesni mam pa nihce mi noce pulit zoba? Vsak dan me boli.

Nevem kam naj se obenem, komu naj recem da nujno hocm ga se odstranit pa me sam doma posiljajo zard zdravstvenega zavarovanja ki ga nimam trenuto (vendar se bo uredilo) ampak jaz nimam toliko casa za cakat Katastrofa sem z zobom!

Bojim se da nau se kaj narobe z srcom k me boli zob levo spodaj in segle bolecine se tam!

Kam lahko grem da mi ga vn dajo? Prosim pomagajate!!!

Bom plačala za poseg/puljenje karkoli vendar nevem kam na grem :/ sam povejte kaj naj naredim

kaj se lahko naredi ce ne odstranim zob ali bo hudo z mano!!! Čisto v paniki sem!!! Prosim pomagajte!!

Pozdravljeni,

najprej bi vam napisala, da sem res razočarana nad vašim slogom pisanja slovenščine!! Me res boli srce, ko vidim, da ljudje ne zmorejo napisati stavka v berljivem materinem knjižnem jeziku.

Kar se tiče zoba pa; v akutnem stanju se zoba ne odstranjuje. Ko bodo antibiotiki učinkovali, bosta verjetno bolečina in vnetje minila. Takrat bo čas za odstranitev zoba. Če nimate urejenega zdravstvenega zavarovanja, lahko izberete ambulanto s samoplačniškimi storitvami. Če je prisotno kronično vnetje, le to lahko predstavlja izvor bakterij za druge organe, tudi srce… Do težav pride v primeru okvare imunskega sistema.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close