Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Lokalna anestezija

Lokalna anestezija

Pozdravljeni,
Zaradi bolecine v zobu, sem sla k zdravnici, ki je po slikah videla, da bo treba zob zdraviti. Gre za spodnjo sedmico. Dala mi je injekcijo in scicstila kanale, ter provizoricno zaprla zob in me ponovno narocila cez 1 mesec.
Zanima me glede lokalne anestezije….ze veckrat v zivljenju sem dobila injecijo za zob, omrtvicenost je vedno splahnela nekje v 2do 3 urah. Tokrat mi je injekcija drzala 6 ur, potem sem dobila neko cudno bolecino v celu, srbelo me je celo levo lice…skratka v fazi, ko je le zacelo popuscati, sem obcutila zelo zoprne simptome, med drugim tudi mocno trzanje licnice, zameglitev vida. Ker se mi to se nikoli prej ni zgodilao, je moje laicno mnenje, da je tokrat zdravnica uporabila neko drugo sredstvo za anestezijo(pri tej zdravnici sem bila prvic). Zanima me, ce se za lokalno anestezijo uporabljajo razlicna sredstva in recimo lahko zaprosim naslednjic za nekaj drugega? Ker bo treba kmalu popraviti se en zob in bom spet dobila injekcijo…vendar nikakor ne zelim vec take reakcije po injekciji. Hvala za vas odgovor.

Pozdravljeni,

o reakcijah po anesteziji oz. po posegu, ki ste ga imeli nujno obvestite svojo zobozdravnico, da bi naslednjič uporabila drug anestetik oz. metodo anestezije.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close