Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija modrostni zobje..nujno

modrostni zobje..nujno

lp stara sem 26 let.. zobozdravnik je na podlagi slik ugotovil da ni izrašcajo vsi stirje midrostni zobje ki pa niso pravilne lege in nimajo dovolj prostora da bi izrastli.. in res je zaceli so se problemi spodaj levo je prisel do polovice ven.sedaj mi raste na desni.. malo je pokukal ven in tako je ostalo ze 2 tedna imam vsakodnevne vlavobole.. ne vem ali je kaksna povezava.. dogaja se mi tudi da mi uho postane cisto rdeco nato vijolicno imam obcutek kot da mi gori.. zanima me ali jr lahko kaksna povezava..je pa res da me boli cela desna stran dlesni zaradi zoba ki ne more izrastit.. receno je bilo da bo potrebna kirurska odstranitev..jaz pa se je zelooo bojim.. imam tezave z ptitiskom in visokim srcnim utripom zaradi cesar jemljem tablete concor za srce.. jemljem tudi antiepileptike rivotril zaradi nocnih napadov ki se niso diagnosticirani morda gre le za parasomnijo.. zelo me je strah zanima me kaksni so lahkoo zaleti pri odstranitvi zob.. ali je bolje odstraniti enega po enega ali kako.. kaj bi bilo ce kljub vsemu nebinzrlela odstrnit zob.. za odg se vam ze v naprej zahvaljujem in vas lepo pozdravljam

Pozdravljeni,

na vaša vprašanja bi bolje odgovoril spec.kirurg v sosednjem forumu dr. David Dovšak, sicer pa je potrebno narediti analizo ortopantomograma in vas napotiti k spec. oralne kirurgije, da vam zobe odstrani. Težavnost odstranitve zavisi od lege zob ipd. Več vam bo povedal kirurg na prvem pregledu. Težave, ki jih navajate nimajo nujno vzroka v izraščanju zob.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close