Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Modrnostni zob

Modrnostni zob

Lep pozdrav , pred kratkim natančneje v torek sem izpulil modrostni zob spodaj levo. Poseg je potekal brez večji zapletov in je bil neboleč. Dobil sem tudi par šivou saj so mi morali modrostni zob izklesati. Prvi dan po posegu je bila bolečina kar velika in zato sem jemal nalgesine. Naslednji dan v sredo ko sem se zbudil sem bil ves zatečen, kar sklepam da je normalno pri takšnem posegu. Oteklina je trajala vse do petka zjutro. Ko se je umirila oziroma skoraj izginila sem opazil da se mi je pojavila neka bulica ki jo lahko z dotikom leve ličnice občutim ” spominja kot da bi imel lešnik v ustih ” . Bulica na dotik skoraj da neboli , preveril sem tudi okolico rane ” šive ” in vse je normalno , rana ni rdeča in tudi izcedka ni. Skrbi me ker je danes ze nedelja in ni prislo do nobenih spremeb da bi bula izginila ali se vsaj zmanjšala. V torek naj bi šel sicer že pobrati ven šive in upam da bo vse vredu ker res neven kaj je to.

Pozdravljeni,

vprašanje je primerno za našega kirurga. Sicer pa se je zdaj rana verjetno že zacelila; kar ste opisovali je bilo verjetno čiščenje rane.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close