Najdi forum

beljenje zob

Pozdravljeni,

se zanimam za beljenje zob. Zanimajo me vaše izkušnje…katera metoda je najbolj učinkovita, se zobje, čez čas, ponovno zabarvajo, lahko metodo ponavljamo večkrat?
Sam bi si dal to narediti profesionalno pri zobozdravniku.
Sicer ne kadim, ne pijem kave,… že od otroštva imam bolj rumenkaste zobe.

Hvala za odgovore.

Pozdravljeni,

moje mnenje glede beljenj na splošno je bolj odklonilno, razen v izjemnih primerih (notranje beljenje). Vsako beljenje namreč povzroča poroznost zobnih tkiv, kar posledično vodi do ponovnih in morda še hitrejših zabarvanj. Vsa beljenja bazirajo na isti osnovi, tako da bistvenih razlik ni. Če ste me spraševali za osebno mnenje in izkušnje je to, to. Morda vam kak drug terapevt pove drugače.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Pozdravljeni,

hvala za vaš odgovor.
Bi pa vas prosil, še za nekaj odgovorov.
Se da ta isti problem rešiti z zobnimi luskami?
So zobne luske primerne za vsakogar?
Kakšna je cena ene zobne luske?

LP

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

estetske težave se vsekakor lahko rešuje tudi protetično; z izdelavo estetskih lusk, kron ipd. Primernost takšne rešitve se ocenjuje pri vsakem pacientu individualno, tako da prek neta ne bi podajala nikakršnih zaključnih mnenj. Za cene se boste tudi morali pozanimati v ambulantah, ker so zelo različne.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close