Najdi forum

Zobobol

Spoštovani,

Sem v tujini in ugotovil sem, da imam na dveh zobeh luknji. Dokler ju nisem opazil, je bilo vse OK, sedaj ko sem ju našel, sta me pa zoba začela rahlo boleti. Bolita me predvsem dopoldan, pa še to včasih bolj, včasih manj. Če me bolj boli, vzamem tableto in se stvar pomiri. Ponoči lahko normalno spim. Tudi jem lahko normalno, na dotik me sam zob ne boli.

Situacija je sledeča- do konca meseca sem v tujini, zobozdravnik v bližini je na dopustu. Domov prav tako ne morem zaradi dela.
Zanima me, ali je kaj narobe, če grem k zobozdravniku šele 24.01., ko se vrnem in ko imam redni pregled pri svoji zobozdravnici, ali bo do takrat kaj že zelo napredovalo.
Zobe si resno umivam, uporabljam izdelke znamke Curaprox, Curasept. Prav tako uporabljam medzobno ščetko.

Se opravičujem za tako dolgo obrazložitev (malo sem zaskrbljen) in hvala za vaš odgovor.

S prijaznimi pozdravi, Matjaž

Pozdravljeni,

preveč me sprašujete, saj ne morem videti kakšno je stanje. Pa tudi reakcije organizma so včasih težko predvidljive. Lahko vam samo predlagam, da greste čimprej k zobozdravniku.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close