Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Po puljenju modrostnega zoba

Po puljenju modrostnega zoba

Pozdravljeni,

prejšnji teden so mi v sredo pod nujno izpulili osmico spodaj levo, poseg je potekal brez zapletov, prav tako je šlo zgolj za ambulantno odstranitev (zob je bil že napol izrastel). Sedaj imam na tistem mestu luknjo, ki je že zaceljena, malo še boli čeljust, sicer bp. Sem pa opazila, da je v tej luknji ‘nekaj velega’, bolj v blizni licnice. Ker sem se prvo prestrašila, da mi je tja zdrsnil trakec, ki mi ga zobozdravnik daje v žepek na drugi osmici (spodaj levo), sem ga probala ven izbezati z zobotrebcem, vendar neuspešno, ta stvar se je pomaknila še globlje v luknjo. Zanima me ali je to normalno, da se kaj takega naredi v luknji zoba?

Najlepša hvala za odgovor.

Pozdravljeni,

le kaj počnete!?? Rana se očitno lepo celi in vi boste uničili to? Rano morate pustiti popolnoma pri miru! In tisto , kar vas moti, je formacija fibroznega tkiva, ki predstavlja normalno in fiziološko celjenje rane.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close