Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Menjava bele plombe

Menjava bele plombe

Sem v 15. tednu nosečnosti. Na rednem zobozdravstvenem pregledu je zobozdravnik rekel, da imam špranjo med zobom in belo plombo (na šestici) in da bi jo bilo pametno zamenjati. Drugače imam zdrave zobe in nimam nobenih bolečin.

Glede na to, da obiskujem povsem samoplačniški zobozdravstveni studio, vam moram zaupati, da dejansko nikoli ne vem, ali je predlagana storitev res najboljši predlog za moje zdravje ali so mi “poskušali vsaj kaj še prodati”. Zato vas prosim za vaše strokovno mnenje. Ali lahko menjava bele trenutno neproblematične in neboleče plombe počaka na čas po porodu ali je resnično veliko bolje, da jo zamenjam v nosečnosti in si mogoče tako za kasneje prihranim kakšne težave?

Pozdravljeni,

če bi želeli verodajen odgovor, bi morala narediti klinični pregled. Prek neta res ne morem delati zaključkov, žal.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close