Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Operacija modrostnega zoba in rekreacija

Operacija modrostnega zoba in rekreacija

Pozdravljeni.

Datum za operacijo zoba v drugi polovici oktobra imam že določen. Pravtako pa sem dober teden dni kasneje vabljen na eno kolesarsko turo.

Zob, ki ga je treba odstraniti je praktično “nefunkcionalen” že nekaj časa (2-3 leta)… živca ni, se mi je pa skoraj na pol zlomil, tako da je začasno “zaflikan” s tisto maso k je … In bojga ga je treba odstraniti.
Boli me ne.

Upam, da z operacijo ne bo težav. Enega os mi že pulili, pa ni bilo nekih težav … teden dni še rana s šivi.

Me zanima splošno mnenje ali se teden dni po operaciji (sploh v takem jesenskem času) lahko rekreira? Z ruto čez obraz, seveda.

lp,
2472

Pozdravljeni,

na vaše vprašanje ne morem odgovoriti; imam premalo podatkov, niti ne vem kateri zob je ipd. Zato vam bom odgovorila zelo splošno, torej, ni pravil pri ekstrakciji, saj se lahko še tako na videz enostavna ekstrakcija zoba prevesi v zelo komplicirano. Vse je odvisno od stanja zoba, čeljusti, dlesni , krvavitev in tudi spretnosti operaterja. Po kompliciranih ekstrakcijah se za nekaj dni odsvetuje napore.

Srečno,

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close