Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Zdravljenje zoba, cena

Zdravljenje zoba, cena

Spoštovani,
stara sem 50 let in prvič mi zdravijo nek zob, sedmico zgoraj levo. Pred letom dni so mi jo zaplombirali in potem sem čutila, da “nekaj ni v redu”. Šla sem do zobozdravnice trikrat, vedno je rekla, naj počakam, da se bo umirilo. No, danes pa mi je zob odprla, rekla da je zelo vnet, sčistila tri kanale, čez mesec dni grem nazaj. Me je pa presenetilo, ker sem plačala 225 evrov, čeprav ima koncesijo. Nekaj je govorila o “boljših” iglah za čiščenje ali nekaj takega. Je to normalna cena? pa menda ja ne bom to zdaj vsakič plačala, kadar bom prišla zaradi tega zoba, da za,menja zdravilo? Hvala!

Pozdravljeni,

žal res nisem poklicana, da bi presojala o višini doplačil v koncesijskih zobnih ambulantah; tako na hitro povedano, pa je vaše doplačilo res nekoliko visoko. Morda bi bilo pametno izvedeti kakšne so bile nadstandardne storitve, ki so vam jih nudili.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close