Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Zdravljenje in močna bolečina

Zdravljenje in močna bolečina

Spostovani!

Pišem vam, ker kljub zdravljenju zoba bolečina ne poneha.

Zaradi nevzdržne bolečine sem v nedeljo šla na urgentno zobozdravstveno ambulanto, kjer so mi odprli zob (7 spodaj). Bolečina ni popustila. Včeraj sem šla k izbranemu zobozdravniku, ki me je napotil slikati zob, potem mi je ščistil kanale in vstavil zdravilo ter zaprl z začasno plombo. Vendar pa bolečina ni ponehala in je še vedno zelo močna, komaj vzdržna. Kaj bi lahko bilo vzrok? Ali zdravilo v tako kratkem času ne prime? Ali pa je mogoče kriv še kateri drug zob, saj me bolita spodnja in zgornja čeljust? Jutri nameravam nazaj do zobozdravnika, ne vem pa, če bi bilo bolje, da pač še nekaj časa počakam?

Hvala in lep pozdrav

Pozdravljeni,

Res tezko odgovorim na vase vprasanje, saj ne razpolagam z dovolj podatki, klinicnim pregledom, rtg diagnostiko, tocnim zaporedjem dogodkov… verjetno pa se je sedaj bolecina ze zmanjsala… Sledite napotkom vasega zobozdravnika saj zagotovo ve kaj pocne.

Srecno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close