Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Dlesen in elektroliza

Dlesen in elektroliza

Spoštovani,

Nameravam si odstraniti dlačice na bradi z elektrolizo in me zanima ali ima ta poseg kakršenkoli vpliv na dlesni in zobe. Slišala sem za primer gospe, ki so ji zaradi zaradi uporabe laserja za odstranitev dlacic na bradi kasneje začele odstopati dlesni. Je to mogoče? Imajo tovrstne oblike odstranjevanja dlak res kakršenkoli dokazan vpliv na to, laser, elektroliza…hvala za odgovor in lp, nika

Pozdravljeni,

nisem še zasledila, da bi odstranjevanje dlačic na bradi s postopkom elektrolize ali z laserjem imelo kakršnokoli vpliv na ustno votlino. Tudi s stališča anatomije in histologije je to malo verjetno. Oba postopka naj bi delovala lokalno, v področju kože ( v dermisu ), kjer ležijo mešički dlak. Zato mi je primer gospe s pojavom parodontalne bolezni zaradi omenjenega postopka, malodane neresničen.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close