Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Kje najti dobrega zobozdravnika?

Kje najti dobrega zobozdravnika?

Mene zanima, katerega zasebnega zobozdravnika na območjih Kranj, Ljubljana, Koper priporočate?

V mislih imam takega, ki je prijazen, opravi temeljit kontrolni pregled in da strokovno mnenje, ter po potrebi naredi tisto, kar je pač treba.

Imam zobozdravnika v okviru javnega zdravstva, ki je vse paciente (brez izjeme) napotil na puljenje vseh modrostnih… Ker ima grozno gužvo, si ne vzame časa, sama pa nisem prepričana, če so moji zobje res tako “BP” kot pravi (dejstvo, da me kdaj ob čokoladi pošteno zaskleli zob najbrž je pokazatelj določenih luknjic). Vsekakor se nameravam pred načrtovanjem nosečnosti o tem prepričati pri storkovnem kadru in preventivno poskrbeti za morebitni karies, zobni kamen in ostale zadevice.

Pozdravljeni,

tule vam ne morem naštevati imen mojih kolegov, saj bi bilo to precej neetično. Morda povprašajte svoje znance, prijatelje ipd.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close