Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Dolžnosti zobozdravnika

Dolžnosti zobozdravnika

Pozdravljeni.

Danes sem bil pri zobarju zaradi majavega zoba. Predvideval sem, da mi ga bo izpulil in res se je zgodilo. Zdaj sem brez zoba z odprto luknjo in nekaj krvi. Ker je vse skupaj potekalo zelo hitro mi zdravnik ni nič svetoval kaj in kako z rano skratka nič ne govori. Enostavno spulil je zob in odkorakal iz ordinacije ven. Skrbi me če se ta luknja zagnoji, zateče ali da dobim kakšno vnetje. Ta moj zobozdravnik je zelo molčeč nikoli nič ne razlaga, predlaga ali svetuje ali pove kakšne posledice bojo ali da bi mi povedal kaj storiti v mojem primeru. Imam občutek zanemarjanja in nespoštovanja pacientov in ga nič briga za moje zobe.

Hvala za odgovor-e, lp

Pozdravljeni,

glede na to, da imate občutek zanemarjanja in nespoštovanja vašega zobozdravnika do pacientov, bi vam svetovala, da si izberete drugega zdravnika. Zobozdravniki imamo tudi takoimenovano pojasnilno dolžnost, ki nas veže, da pacientu razložimo postopke in njegovo stanje.
Kaj se bo dogajalo z ekstrakcijsko rano v vašem primeru ne morem oceniti prek spleta; po pisanju sodeč, pa verjetno nič posebnega in se bo rana zacelila brez komplikacij.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close