Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Bolecineeeeee

Bolecineeeeee

Lep pozdrav .. za vas imam eno vprasanje i n sicer 5 let sem imela odprt zob..prejsnji zobozdravnik je rekel dq bi ga izpulil.. sedaj imam novega zobozdravnika kateri se je odlocil da zob popravi lukna je zelo velika skoraj cel zob je votel predzadnji zob zgoraj levo.. scistil mi ga je saj naj bi se nabiral gnoj notri.. zaprl mi ga je z zdravilom in mi napisal antibiotik ki sem ga jemala 8 dni..takrat je bilo kar sedaj sem ze 6 dni brez antibiotikov in stanje je vsak dan slabse.. z samim zobom nimam tako velikih problemov razen zmerne bolecine..ampak problem je ustno nebo cela leva stran me zelo boli dovolj je da pijem pa me razboli ce me razboli nebo me zacne tudi kljuvat zob naj omenim da je nebo vijolicne barve po celotni levi ni obcutek imam kot da bi bilo omrtviceno ampak boli boli boli.. sprva sem mislila da je od inekcij ampak od tega je ze 14 dni boli pa vsaki dan bolj. Zanima me kaj bi lahko bil vzrok temui n ali je bolje da se vrnem k zobozdraviku ceprav bolecina ni zelo neznosna.ampak pac boli pa. Ze v naprej se vam zahvaljujem za odgovor

Pozdravljeni,

omenjeni zob je potrebno brezkompromisno odstraniti!

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close