Najdi forum

Pozdravljeni.
Obe zgornji enki na sredini sta začeli postajati sive,verjetno je vzrok karies ( bil sem zelo malomaren pri ustni higieni). Prvi zobozdravnik ni storil ničesar, potem ko sem zamenjal zobozdravnika, pa mi je ta odstranil sivi del in zaplombiral. Tega je zdaj 2 leti, sedaj pa samo včasih čutim čisto blago bolečino v enem zobu in opazil sem majhen delček, ki mislim da se bo vsak čas odkrušil. Pred kratkim sem bil na pregledu, pregledal je vse zobe, bil sem tudi na slikanju. Takrat mi je plombiral zgornjo petko na desni strani, za petko na levi strani pa je rekel, da je enako, ampak da ni tako pomembno in da to lahko stori čez pol leta, za ostalo pa je rekel, da je vredu. Sedaj pa se bojim in me zanima ali je res vse vredu z enkama? In kako to, da je samo na eni strani popravlajal petko, na drugi pa ne, če je problem enak?

Pozdravljeni,

vprašanja, ki ste jih zastavili meni, bi morali zastaviti svojemu zobozdravniku. On ve, kakšno je stanje, jaz tu, prek spleta, tega res ne morem vedeti in vam tudi nikakor ne morem odgovoriti. Če hodite v koncesijsko ambulanto, morate vedeti, da so čakalne dobe dolge in jih mora zdravnik upoštevati.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close