Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Bolečina – šestica zgoraj

Bolečina – šestica zgoraj

Pozdravljeni,
že nekaj časa imam težave s šestico levo zgoraj. Bolečina največkrat ni močno moteča, včasih me tudi par dni nič ne boli. Nato pa se pojavi nekakšna topa bolečina, občuti se kot pritisk. Večkrat seva v predel pod očmi, kot da bi bolel sinus. Bila sem že pri zobozdravniku, ki je preveril če je zob živ – je, opravil je tudi slikanje, vendar sama slika ni ničesar pokazala. V zobu imam plombo, to je pa tudi vse kar je videti na sliki. Rekel je, da na zobu trenutno ničesar ni videti in, da zoba ni potrebno zdraviti, vsaj toliko časa ne, dokler ni bolečina zelo močna. Dejal je, da je možno da zob odmira. Vendar da tega ne more z zagotovostjo trditi, saj na sliki ni ničesar kar bi na to nakazovalo. Sinusi naj bi bili zdravi, nimam izcedka iz nosu, mogoče pa imam včasih zjutraj poln nos vendar, ko vstanem to izgine. Bolečina se včasih pojavi ob čihanju, ki je v zadnjih mesecih kar pogosto (alergijski testi niso ničesar pokazali). Mi lahko prosim svetujete kaj bi še lahko bilo ali kaj naj naredim?
Najlepša Vam hvala in lep pozdrav,
Nana.

Pozdravljeni,

za bolečine je lahko kriv zob ali sinus…prej ko slej se bo izkazalo, če je sedaj vse normalno, potem je potrebno počakati. Preverjati je potrebno vitaliteto zoba in stanje sinusov.
Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close