Najdi forum

Pregled

Pozdravljeni, Me zanima, ali je iz tega ortopana razviden kakšen karies oz. bi bil potreben obisk pri zobozdravniku? 

http://shrani.si/f/2O/ze/15sxEnvb/ortopan.png

Hvala za odgovor!

Hvala in pozdrav,

Pozdravljeni,

s poslanega ortopana se ne da dovolj natančno razbrati stanja vašega zobovja in čeljusti; ni dovoj ostra slika. Pa tudi se mi zdi zelo neprimerno, da vršim analize ortopana na tem forumu. Sicer pa sam ortopan ne zadostuje za to, da ocenim vaše stanje zobovja, nujno je potreben še klinični pregled.
Sicer pa, tako zelo površno…na sliki ni videti patoloških stanj.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Mene pa zanima, ali ordinacija Prenadent polega uporablja za protetiko tudi CAD CAM tehnologijo? Menda je super za večje zalivke in krone, da ni treba delati odtisa v mrzlo neprijetno stvar. Ali pa je moja predstava napačna.

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,

vaša predstava je pravilna, le malce pomanjkljiva. CAD- CAM postopki se nanašajo na ordinacijo in zobno tehniko. V naši ambulanti uporabljamo tehnologijo, ki se vrši v zobni tehniki.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close