Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija Bolecine po puljenju dvojke zgoraj

Bolecine po puljenju dvojke zgoraj

Spostovani,
vceraj so mi na oralni kirurgiji izpulili dvojko zgoraj ki je imela zatic in prevleko.Nad vrskom korenine je bilo vneto,korenina precej zavita in zdravljenje vprasljivo. Zato so se odlocili izpulit. Po posegu ko je anestezija popustila sta me bolela sosednja zoba enica in trojka. Danes dan po posegu trojka skorajda ne boli vec,je pa prisotna bolecina v enici sploh ce pritisnem nanjo z spodnjimi zobmi. Zanima me ali je to normalno po posegu da sosednji zob boli. Rana zaenkrat lepo celi,imam strdek,vrocine nimam,otekline tudi ni, me pa skrbi bolecnost sosednjega zoba-enice.
Prosim za vase mnenje.
Lep pozdrav

Pozdravljeni,

stenje ki ga opisujete ni čisto nič nenavadno; bolečine bodo prisotne še kakšen dan, sosednja zoba pa bosta sčasoma postala neobčutljiva. Upoštevajte navodila, ki so vam dali ob posegu, da se rana čimlepše zaceli.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close