Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Težave z očmi

Težave z očmi

Pozdravljeni,

dve leti po laserski odpravi dioptrije imam na enem očesu še vedno težave. Suhega očesa sicer ne čutim več (tako kot je to značilno takoj po operaciji in sčasoma izveni), tako da dvomim, da je težava povezana s suhostjo očesa. Velikokrat ko se ponoči zbudim, po tem ko sem imela oko dalj časa zaprto, očesa pravzaprav ne morem odpreti. Pojavi se hudo boleč občutek in oko moram takoj zapreti. Ponavadi se stvar popravi, če si oko takoj sperem z vodo. Vseeno pa imam cel dan potem boleče oko, tudi na otip (npr če rahlo pritisnem na veko). Ta bolečina se pojavlja samo na enem očesu. Na drugem očesu bolečine na otip ni, tudi odpiranje ni nikoli oteženo. Včasih v kolikor zrklo hitreje pomaknem v kakšno smer, se mi prav tako zazdi, kot da bi se zrklo “zaskočilo”.
Zanimivo je tudi to, da se mi stvar dogaja občasno. Razloga oziroma povezave kdaj se to zgodi pa ne najdem.
Kaj bi lahko bil razlog?
V kratkem bom sicer tudi rodila. Ali je laserska operacija dioptrije in težave, ki jih opisujem lahko razlog za odsvetovanje poroda po naravni poti?
Hvala in lp

Niste na pravem forumu, to so vprašanja za forum: OFTALMOLOGIJA!

Lp.

New Report

Close