Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika dioptrijska stekla z modro svetlobo Blue control

dioptrijska stekla z modro svetlobo Blue control

Pozdravljeni, imam dioptrijska očala.Par dni nazaj sem zaradi malenkosti povečane dioptrije dobil druga stekla.Tokrat sem si vzel od hoye Blue control stekla, ker sem kar nekaj časa na računalniku, telefonu, dosti v avtu in na terenu.

Nevem zakaj skozi vidim moder odsev v steklih.Ko pogledam okrog in mi zadaj posveti npr luč, televizija…vidim na levem in desnem steklu 2 pikici ki sta modrikaste barve. V ogledalo v kopalnici,ko sveti lučka nad ogledalom se sploh ne morem gledat, saj skozi vidim 2 pikici,ki sta modrikaste barve.Ko da bi bil to nek center stekel in bi te pikice videl.
Tudi,če pogledam v računalnik pod določenim kotom vidim 2 pikici in modrikaste flekece.

na teh steklih se mi nenormalno nabira gor prahec, svinjarija. Na prejšnjih to ni bilo nič, sedaj je težava tudi s tem.
Kak je gor kaka pikica in flekec vidim modrikasto-zelenkasto.

to me zelo moti. Kako je s tem, če se tega ne navadiš, da mi stekla zamenjajo? Niso bila poceni.Imam garancijo na stekla. Mi to optik lahko zamenja?
prej ko nisem imel teh stekel blue control, in cojzova stekla je to bilo čist ok.Dobenih težav. Sedaj pa je to kar moteče.Potem me začne zaradi tega bolet glava,ker vidim te pikice.

lahko prosim za informacije, če je to normalno? lahko se stekla zamenjajo?

hvala

To je pogost pojav pri teh “močnih” antirefleksih, ki jih poznamo. Če jih vaš optik pozna, jih bo zamenjal….

Lp.

New Report

Close