Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Kje kupiti LACRYVISC 3 mg/g gel za oko

Kje kupiti LACRYVISC 3 mg/g gel za oko

Pozdravljeni,

pišem v imenu svoje tete. Problem je namreč v tem, da nima svojih solz in potrebuje umetne solze za vlaženje očesa. Do sedaj je bilo vse v redu, kajti najbolj ji je pomagal gel LACRYVISC 3 mg/g gel za oko. Naenkrat se je pojavil problem, kajti v Sloveniji ga ni več mogoče kupiti (uvažali so ga iz Belgije). Poizkusila je že z vsemi podobnimi različicami, a ji učinkovine v omenjenem gelu najbolj ustrezajo. Prosim vas za povratno informacijo, kje bi lahko še omenjeni gel imeli, oz. ali ga je mogoče naročiti iz Belgije. Proizvaja ga Alcon Ph.
Prosila bi vas za čimveč povratnih informacij, kajti stanje je kar resno, saj teto oči neprestano skelijo.
Hvala za vse in lep dan!

http://www.lafarmaciaonline.com

Jat tega podatka nimam, mogoče vam bo kdo pomagal od obiskovalcev foruma.

Lp.

nova
Uredništvo priporoča

Zdravo,

prejšnji teden sem ga dobil na recept v lekarni poleg Inposa v Slovenski Bistrici.

Poizkusil sem tudi ogromno kapljic, ampak te mi najbolj ustrezajo, oko me nič ne peče ob doziranju, z razliko od ogromno drugih umetnih solz.

Pred trajno uporabo teh kapljic, bi priporočal posvet z oftamologom, saj te kapljice niso samo “umetne solze” ampak še imajo druge sestavine.

Lp,
Danijel

New Report

Close