Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Cross-linking

Cross-linking

Pozdravljeni,

Prosil bi vas za pomoč. Vsi ki ste imeli keratokonus ali poznate koga ki ga je imel in ste šli na operacijo Cross-linking. Zanima me kakšne so vaše izkušnje odločil sem se da grem na operacijo bil sem na pregledu na refraktivni kirurgiji v Ljubljani ampak imam slabe izkušnje kar pomeni da je odnost do pacientov na zelo nizkem nivoju. Bil sem tudi na pregledu v Zagrebu kjer so mi rekli da moji izvidi kažejo da bi moral čimprej na operacijo ker so se mi izvidi v enem letu zelo poslabšali. Ampak že pred tem pregledom sem se odločil da grem na operacijo ker se je moja vidljivost res poslabšala in je zelo moteča primer grem po cesti in na drugi strani ceste ne prepoznam osebe ki me je pozdravila.
Sedaj pa me zanima kakšne so vaše izkušnje z optikami kam it na operacijo Cross-linking, kako je bilo po operaciji oz če se je stanje izboljšalo, če je kdo bil že pred leti se vam je vid čez leta kaj spremenil, skratka vsaka informacija bo dobrodošla.
Hvala za pomoč že vnaprej.

Lep pozdrav

Pozdravljeni, tudi sama imam težave s tem. me zanima če ste bili na operaciji, kje in kako ste zadovoljni.

hvala in lep pozdrav.

New Report

Close