Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Zamegljen vid na levo oko

Zamegljen vid na levo oko

Pozdravljeni,

prosil bi za nasvet in sicer je zadeva takšna: Med vikendom se mi je pojavil zamegljen vid na desnem očesu (predvsem na daleč) , čeprav vse do sedaj nisem imel nikoli težav z očmi. Prav tako ne nosim očal ali kontaktnih leč. Zamegljen vid na desno oko po dveh dneh še vedno ostaja.

Kot zanimivost bi pripisal še to, če je morebiti v tem kaj povezave,kajti spodaj levo mi raste modrostni zob (osmica) ampak ker nima pravega prostora, ga je samo polovica zunaj. Pred slabim tednom je pa očitno zob ponovno začel malce rasti, zato me je tisti zob zelo bolel in se mi je občasno tudi ognojil. Obiskal sem zobozbravnika, pri katerem sem dobil napotnico za kirurško odstranitev zoba. V tem času sedaj (zobobol pojenja) sem pa opazil, da imam na desno oko zamegljen vid.

Sedaj bi prosil za nasvet, je to mogoče povezano kaj z zobobolom ali ne? Bo mogoče čez par dni zamegljen vid na levem očesu izginil ali naj takoj v delovnih dneh obiščem svojega zdravnika?

Za odgovor se vam najlepše zahvaljujem.

Žal je odgovor nekoliko pozen (saj delamo to voluntersko), zato najbrž ste že opazilo razliko.
Če se vid ni “popravil”, morate seveda na pregled k okulistu.

Lp.

New Report

Close