Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Virusni konjunktivitis – zamegljen vid

Virusni konjunktivitis – zamegljen vid

Pozdravljeni .
Partner je na ocesnem oddelku ( ko si je sal odstranit tujek) dobil virusni konjunktivits in posledicno jaz takoj za njim . Sedaj pa me zanima nekaj v zvezi z zelo zamegljenim vidom .. Bolezen traja zdaj cca.3 tedne .. najprej sem imela vneto samo desno oko in sem prejemala kapljice Maxitrol in zvecer isto imenovano mazilo . Po 10h dneh so se pricele tezave se na levem ocesu in sem nadaljevala z isto terapijo se na drugem, potem pa se mi zdaj zadnji teden ( nekje 4 dni po pojavu tezav na levem ocesu) zacel pojavljat zelo zamegljen vid na obeh ocesih . Bila sem pri dezurnem in so se mi pricele delat psevdomembrane in mi je scistila oko ter zamenjala terapijo . Sedaj imam v levo oko Dexamono kapljice ( ki jih zmanjsujem – 3 dni 3x na dan , 2 dni 2x na dan in zdaj nekje 4dni po 1.na dan ) in v obe ocesi se 2x na dan Tobrex kapljice . Me pa zanima sledece glede na to da mi je bilo receno da vnetje lahko traja tudi od 4 do 6 tednov , kdaj bi naj ta zamegljeni vid zacel izginjat ? In ali bi me moralo skrbeti ? Kdaj bi bilo smiselno it nazaj na pregled za vid ce se le.ta ne izboljsa? Ker me resnicno ovira pri vsakdanjih opravilih .
Se ze vnaprej zahvaljujem za odgovor[/b]!
Lp Nastja

Niste na pravem forumu, to so vprašanja za forum: Oftalmologija!

Lp.

New Report

Close