Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Škiljenje očesa navzven

Škiljenje očesa navzven

Težava se je pričela nekaj let nazaj, ko sem v ogledalu začel opažat, da moje oko nekako leze navzven. To so tudi opazili na pregledu, katerega imam vsako leto saj že od malega nosim očale, sem tudi že kot otrok bil na operaciji zaradi škiljenja vendar takrat sem škilil navznoter. Vendar na pregledu ne zvem nič kaj dosti glede mojega stanja, več ali manj kot, da ne bilo pomembno, vedno znova povejo da moram delati določene vaje, katere tudi delam redno vsak dan. Vendar stanje se ni nič izboljšalo, več ali manj poslabšalo. Je pa škiljenje dosti manj opazno, ko sem brez očal, tudi povedali so mi, da naj bi očale bile krive za to. Vendar ker nosim očale vedno razen, ko spim zaradi dioptrije L 2,25 70° in D 2,00 80° si nekako življenja ne morem predstavljati brez njih. Zanima me če se, da to odpraviti z kakim posegom, operacijo? Ker mi je zelo neprijetno, zaradi tega. Postal sem zelo ne samozavesten zadnje čase zaradi tega, me je kar strah in si ne upam pogledat drugim v oči. Star sem pa 20 let.

Niste na pravem forumu, to so vprašanja za forum: Oftalmologija!

Lp.

New Report

Close