Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika solzenje desnega očesa

solzenje desnega očesa

Pozdravljeni,
desno oko se mi solzi že skoraj celo leto. Včasih je kak dan ok, ampak takšnega dneva že dolgo ni bilo. Bila sem pri okulistu, ki mi je predpisal AZYTER za 3 dnevno zdravljenje, pa ni pomagalo. Videl tudi ni nič narobe. Včasih mi solze tečejo kar v potokih, zraven je ponavadi še malo gnoja, zjutraj pa se večkrat zbudim s čisto zapacano učko. Kapljice za vlaženje ne pomagajo. Kaj naj naredim? Kaj mislite, da bi bil to vzrok? Zelo je moteče to neprestano solzenje.
Hvala za odgovor in lepo pozdravljeni. Imam pa tudi očala drugače.-2 dioptrije.

Zanima me, če redno nosite očala in koliko ste stari?

Lp.

Pozdravljeni,
očala nosim ves čas, stara pa sem 38. Moje trenutno stanje z očesom je čedalje slabše. Zdajle, ko vam pišem tole, mi kar teče iz očesa po obrazu, kot, da bo jokala. Kaj bo to lahko bil vzrok. Sem pa delala dobra pol leta v prahu in na prepihu? Ampak sedaj že tudi pol leta ne delam več, pa ni nič boljše.

nova
Uredništvo priporoča

Se vam to dogaja pogosteje, če delate in gledate na blizu (telefon, tablica, računalnik)?

Ne nima veze telefon, tablica, meni se oko solzi kadar koli, ali hodim, v trgovini, pravkar ko pišem tole vam, zunaj na kavi…Ne najdem vzroka..

Mogoče se nisva razumela, solze lahko začnejo teči tudi pozneje, vzrok pa je prejšnje pretiravanje bližinskega dela. Lahko pa je tudi preobčutljivost na svetlobo in še marsikaj, kar ne bova rešila tukaj po internetu. Svetujem pregled pri drugem zdravniku, da dobite drugo mnenje.

Lp.

Objava čaka odobritev

New Report

Close