Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Optika Problem z očmi

Problem z očmi

Pozdravljeni. Že kak teden imam majhne težave z očmi in nekaj ostalih simptomov.
Moje oči so malce občutljive na svetlobo. ‘
Ko sem izpostavljena svetlobi vidim
-bele okrogle lisice v zgornjem delu mojega vidika katere opažam samo če gledam proti svetlobi)
-občutek zategnjenosti v očeh (suhe oči?)

Občasno če sem preizpostavljena svetlobi, se mi tudi pojavijo te simptomi:
-Majhni glavoboli,
-majhna slabina,
-majhna vrtoglavica,
-majhen zamegljen vid ki traja eno sekundo, in potem izgine(v enem tednu se mi je to pojavilo mogoče 3x)
-malo pekoče oči.
-malo boleće oči

Sem pred kratkim, pred 4 dnevi bila pri zdravnici z temi problemi in sem z testi izključila naslednje:
-Nimam Sladkorne bolezni
-Vid se mi ni poslabšal(Test za ostrino vida)
-Ščitnica je ok

Opažam da se simptomi pojavijo samo ko sem izpostavljena svetlobi. Če sem v temi, se simptomi zmanjšajo oz, izginejo.

Kaj bi to lahko bilo? Lepa hvala za odgovor.

seveda se na to ne da odgovoriti po internetu ampak je potreben podroben pregled oči.

Lp.

Zdravo. Star sem 14 let in imam nekaj težav z očmi. Zacelo se je pred enim mesecom ko sem se zbudil z zalepljenim in zelo rdečim očesom. Imel sem simptome suhih oči(občutek peska v očeh, zalepljene oci…)
Zato sem vzel kapljice bepanthol ki sem jih jemal slabe tri tedne. Simptomi suhih oči so izginili ampak so še vedno rdeče. Skoraj vedno so blago rdeče pogosteje pa kar “fejst” rdeče, to je vsaj enkrat na teden. A je to kej narobe če so oči blago rdeče? A lahko pride do poslabšanja vida ali kaj takega in ali moram do zdravnika?
Hvala za odgovor. Lp

nova
Uredništvo priporoča

Seveda, sploh zlepljene oči dajo sum na kakšno okužbo. Takoj k zdravniku.

Lp.

New Report

Close